date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time6.07.2023

Як облаштувати дитячу кімнату

Як облаштувати дитячу кімнату

Дитина насправді росте дуже швидко. Відповідно змінюються і її потреби. Це потрібно враховувати, коли ви плануєте облаштувати дитячу кімнату.

Створення гнучкого середовища в дитячій кімнаті

Кімната дитини — це приміщення, в якому вона може проводити левову частину часу. Принаймні тут вона відпочиває, спить, грається, а подекуди й навчається. Тому облаштування дитячої кімнати має бути таким, що сприятиме всебічному гармонійному розвитку малюка. Чудовим рішенням в такому випадку стане модульна система меблів, спортивно-ігровий куточок, навчальна зона. Бажано, щоб у міру росту дитини та за інших потреб можна було б окремі частини перерахованих систем вилучати та заміняти новими. Адже варіант статичної кімнати з дорогими меблевими комплектами себе не виправдовує. В нього вкладається багато коштів. А якимось чином доповнити чи замінити складові гарнітуру неможливо без придбання нового аналогічного комплекту.

Комплекти меблів

Завжди можна вибрати в нашому інтернет-магазині багатофункціональні столики та стільці. Купити їх можна на різний вік маленьких користувачів. Дитині неодмінно сподобається такий яскравий, зручний набір меблів, які вона сама зможе переставляти, використовувати на власний розсуд. Адже за таким столиком можна сидіти під час гри, навчання, приймання їжі. Крім того:

  • Стільницю такого столика можна підіймати чи залишати звичайному вигляді. На ній зручно малювати, писати, обідати, складати конструктор.
  • Під стільницею розміщуються місткі контейнери. В них можна зберігати й систематизувати різноманітні іграшки, олівці, фарби та інші речі дитини.
  • Висота столика може регулюватися під зріст дитини. Для цього в комплекті йдуть спеціальні насадки. Їх кріплять на ніжки стола, щоб збільшити їх висоту.
  • Такий комплект можна застосовувати не тільки в приміщенні, на свіжому повітрі. Матеріал та оформлення столика й стільців витримують атмосферні впливи.
  • При потребі стільці й столик можна легко зібрати й компактно розмістити в кутку дитячої кімнати чи в коморі. Потім так само легко меблі розставляються на місця.
  • Переставлянням стола та стільців може займатися сама дитина. Адже меблі важать у складеному вигляді всього 5,5 кг. Витримує такий стілець користувача вагою 80 кг.
  • Меблі цілком гігієнічні. Їх можна легко чистити чи мити звичайною водою з побутовими мийними засобами. Екологічність даних виробів забезпечена застосуванням якісного пластику.

Це тільки один варіант виробів для облаштування дитячої кімнати з каталогу нашого магазину. Будь-який товар з нашого асортименту стане улюбленим елементом в оточенні дитини та відмінним ресурсом для її розвитку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: