date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time11.07.2019

Зарплата в доларах та валюта на пошті: українцям анонсували головні грошові зміни

Зарплата в доларах та валюта на пошті: українцям анонсували головні грошові зміни

Нацбанк анонсував безліч змін, зокрема, українці зможуть тримувати зарплау в доларах, а іноземну валюту можна буде придбати навіть на поштовому відділенні.

поштове відділення

Кто отримає зарплату в іноземній валюті


Гривня залишається головним платіжним засобом в Україні. Навіть після скасування всіх обмежень, сплачувати у валюті можуть тільки моряки, дипломати, консули і інші співробітники іноземних держав.

Проте, хоч платити співробітникам можна тільки в гривнях, згідно з рішенням Верховного суду, заробітні плати можна закріплювати у валюті, а виплачувати в гривнях. Тобто працівник має повне право вимагати, щоб його заробітну плату “прив’язали” до курсу долара. Таким чином, зарплатню будуть перераховувати в залежності від коливання курсу долара.

іноземна валюта

Ще одне важливе нововведення, яке торкнулося простих українців – з лютого долари можна купувати онлайн. Зараз таку можливість надає більшість українських банків. Причому, щоб відкрити валютну карту, не завжди потрібно звертатися безпосередньо у відділення. 

долари

Обмін валюти на пошті


Тепер не лише банки та обмінні пункти можуть проводити грошові операції. Обміняти валюту українці зможуть прямо на поштовому відділенні. Вони також зможуть встановлювати свій курс валют і конкурувати з фінансовими установами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: