date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time4.07.2023

5 переваг використання тротуарної плитки навколо будинку

5 переваг використання тротуарної плитки навколо будинку

Тротуарна плитка виглядає фантастично і може похвалитися широким спектром переваг, якими ви можете скористатися, особливо у вашому саду або навколо вашого будинку.

5 основних переваг використання бруківки

Привабливіше, ніж бетон

Загальновідомо, що яскрава бруківка викладена малюнком чи просто однотонна має яскраве забарвлення і це робить її набагато привабливішою, ніж тьмяний зовнішній вигляд бетонних варіантів мощення.

Ніхто не хоче мати безхарактерну під’їзну дорогу або доріжку, так чому ж не вибрати яскраву тротуарну плитку замість бетону чи асфальту.

Бруківка довговічніша, ніж бетон

Від товщини бруківки і навантаження на неї залежить її довговічність. Гарантію надають не менше 10 років.

Оскільки це підлоговий матеріал, бруківка повинна витримувати інтенсивність руху протягом свого терміну служби. Важливо при купівлі врахувати товщину плитки.

Легко доглядати

Бруківці не потрібний особливий догляд. Вона має менші шви, ніж бетонне мощення, що зменшує ймовірність того, що бур’яни будуть рости між тріщинами і псувати зовнішній вигляд вашої доріжки.

Легко встановлюється

На просторах інтернету можна знайти багато варіацій по укладці тротуарної плитки. Проте менеджери сайту дадуть повну інструкцію по кладці, або запропонують висококваліфікованих спеціалістів.

Це відмінна інвестиція

Оскільки бруківка довговічна і міцна, вам не доведеться постійно ремонтувати і замінювати ділянки вашого мощення, коли вона пошкодиться ненароком, оскільки значних пошкоджень не повинно статися. Проте якщо це виникне – замінити буде не важко.

Існує поширена помилкова думка, що використання такої плитки обійдеться вам набагато дорожче, ніж використання бетону або асфальту, проте це не так. Гарний вигляд такої бруківки додасть вашому майну охайний і неперевершений вигляд.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: