date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time22.11.2021

АЕС України вперше працюватимуть на повну потужність

АЕС України вперше працюватимуть на повну потужність

Рівненська АЕС вчора вивела на плановий ремонт четвертий енергоблок, після його завершення працюватимуть усі атомні блоки чотирьох станцій.

Українська атомна генерація в лютому може працювати на повну потужність уперше за всю історію. Про це в понеділок, 22 листопада, заявив міністр енергетики Герман Галущенко на конференції з атомної енергетики України.

“Працюватимемо 14 енергоблоками, у лютому є можливість включити 15-й енергоблок. Такого раніше не було. Ми змінили ставлення до атомної генерації”, – сказав він.

Глава Енергоатому Петро Котін уточнив, що приблизно з 1 до 15 лютого на Рівненській АЕС до системи підключать енергоблок, який зараз ремонтують.

Рівненська АЕС відключила четвертий блок від енергосистеми для проведення планово-попереджувального ремонту. Він триватиме 74 доби.

Наразі працюють 13 з 15 блоків АЕС. На блоці №2 Запорізької АЕС триває 83-тя доба середнього планового ремонту. Його запуск заплановано на початок грудня.

Навантаження на атомну генерацію виросло через нестачу палива для теплової генерації.

Джерело: Корреспондент.net

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: