date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time16.03.2021

Більше трьох склянок свіжовичавленого соку можуть стати згубними для серця

Більше трьох склянок свіжовичавленого соку можуть стати згубними для серця

Сік заведено вважати одним з найбільш корисних для здоров’я напоїв. Проте, вчені виявили, що він може спровокувати порушення в роботі серцево-судинної системи. Скільки склянок соку можуть стати згубними для серця?

Група вчених з США провела дослідження, результати якого показали, що якщо щодня вживати більше 3-х склянок соку, можна зіткнутися з низкою побічних ефектів. У першу чергу це стосується серця. Цікаво, що в своєму масштабному науковому експерименті американські експерти використовували не магазинний сік, в більшості своїй містить великий обсяг цукру, консервантів та інших шкідливих речовин, а свіжовичавлений сік, який у всі часи рекомендувався фахівцями в області правильного харчування. Перевищення добової норми подібного напою може негативним чином позначитися на організмі людей, інформує Ukr.Media.

У дослідженні погодилося взяти участь майже 18 тисяч жителів одного зі штату Америки. Добровольці повинні були щодня пити не менше 3-х склянок свіжовичавленого соку. Через певний час вчені обстежили учасників експерименту. Результати були приголомшливими. Ризик зіткнутися із захворюваннями серцево-судинної системи збільшився на цілих 150%. Найбільшої шкоди він завдавав людям від 45 років.

Фахівці відзначили, що подібні наслідки для організму можуть бути можливими через присутність глюкози у фруктах. Якщо з’їдати багато фруктів або пити надмірну кількість соку, то добова норма споживання цукру буде перевищена. Крім того, важливо враховувати, що протягом дня людина вживає інші продукти, які містять цукор.

Солодка їжа приносить значно менше шкоди здоров’ю, ніж великі обсяги соку. Причина цього в тому, що в їжі присутні білки і жири, які знижують швидкість роботи травної системи, а значить, цукор більш повільно всмоктується в кров. У випадку з соком ситуація протилежна. В результаті різкі скачки рівня цукру в крові шкодять серцю. Проте, це не означає що потрібно повністю відмовитися від натурального соку. Напій слід пити, але не перевищувати добову норму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: