date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time7.07.2023

Чому варто вибрати кухонний фартух зі скла

Чому варто вибрати кухонний фартух зі скла

Кухонний фартух – це частина поверхні стіни, яка знаходиться між низом кухонних шафок та стільницею. Він має декоративну цінність, і практичне значення. Від зовнішнього вигляду фартуха залежить те враження, яке справляє інтер’єр кухні на людину, яка на неї дивиться. Фартух має бути простим у догляді, оскільки мити і чистити його доведеться часто. Якості кухонного фартуха залежать насамперед від особливостей матеріалу, з якого він виготовлений.

Оригінальність кухонного фартуха

Звичайно, можна викласти кухонний фартух звичайною керамічною плиткою нейтрального кольору, проте таке рішення навряд можна назвати оригінальним. Набагато цікавішим рішенням буде замовлення кухонного фартуха з надрукованим на ньому зображенням, барвистим та соковитим. Такий фартух буде справжньою окрасою кухні, стане її родзинкою та найпомітнішим елементом інтер’єру.

Переваги скляного фартуха

У щільне скло без шорсткостей не в’їдається забруднення і воно не вбирає вологу. А це означає, що вам буде дуже просто доглядати скляний кухонний фартух. Наприклад, щоб очистити його від жиру, можна буде використовувати той самий засіб, яким ви щодня користуєтеся для миття посуду. Скло крихке, але стійке до дії різних хімічних речовин, що входять до складу мийних засобів. Для дезінфекції скляного кухонного фартуха можна використовувати звичайний антисептик для рук або медичний спирт. Одним словом, у вас навряд чи виникнуть проблеми у догляді за скляним кухонним фартухом.

Скло не вбирає запахи, тому ви зможете спокійно готувати їжу на плиті і не переживати про те, що після цього фартух буде виділяти якийсь неприємний запах. Крім того, скло при правильному догляді буде довговічним. Йому не страшна волога, і цим воно вигідно відрізняється від шпалер, дерев’яних панелей та інших оздоблювальних матеріалів. Якщо хочете бачити у своїй кухні акуратний та практичний фартух, то вибирайте скляний. Він також функціональний, як і викладений плиткою, але виглядає набагато цікавіше, стане яскравою прикрасою кухонного інтер’єру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: