date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time30.08.2021

Ціну електроенергії зроблять “економічно обґрунтованою”

Ціну електроенергії зроблять “економічно обґрунтованою”

При цьому необхідно забезпечити соціальний захист осіб, які потребують державної підтримки та допомоги.

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО, яким до кінця року мають розробити План поступового переходу до економічно обґрунтованої ціни на електроенергію для населення.

Водночас необхідно забезпечити соціальний захист осіб, які потребують державної підтримки і допомоги. Також до 30 вересня мають розробити і затвердити План встановлення справедливої ​​вартості електоенергіі для побутових споживачів.

Крім того, Кабмін має забезпечити перехід від товарного до фінансового механізму ПСО на учасників ринку із забезпеченням з 1 жовтня 2021 року доступності електроенергії для побутових споживачів. Зокрема, покласти спецзобов’язання на Укренерго й обленерго.

Також влада проаналізує співвідношення вартості електроенергії у вартості її розподілу і передачі в складі тарифу, але не тільки на предмет обґрунтованості такого співвідношення.

Також влада має проаналізувати структуру власності всіх операторів розподілу електроенергії та постачальників універсальних послуг і встановити реальних кінцевих власників-бенефіціарів.

Як відомо, з 1 жовтня при споживанні до 250 кВт у місяць тариф на електроенергію буде 1,44 грн / кВт. Для тих, хто споживає більше, тариф не змінять – 1,68 грн / кВт. Ці тарифи діятимуть до травня наступного року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: