date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time15.06.2021

Егоїстичні речі, які повинна дозволити собі кожна мама

Егоїстичні речі, які повинна дозволити собі кожна мама

Виховання дітей — завдання не з легких. Годування малюка і підтримання домашнього затишку, приборкання істерик молодшого і розгадування примх старшого — у кругообігу повсякденних справ мами часто забувають, що їх турботи потребує ще дехто. Вони самі, інформує Ukr.Media.

Подивимося правді в очі: бути мамою — не лише щастя, але і виснажлива праця. Ви, перш за все, особистість, і потребуєте турботи не менше за інших. Зрештою, якщо ви виснажені і перебуваєте на межі нервового зриву, як ви подбаєте про дітей?

Розповімо про декілька способів зняття стресу, які необхідно додати в своє життя кожній мамі. Ці, здавалося б, дрібниці дуже важливі.

Ось кілька егоїстичних речей, які повинна дозволити собі кожна мама:

Встановлювати межі

Так, мама — це все для дитини, та й для всієї родини. Але неможливо осягнути неосяжне. Не намагайтеся викроїти час, якого постійно не вистачає, і навчитеся говорити “ні”, коли того вимагає ситуація.

Знаходити час на відпочинок

Нескінченні домашні справи — не привід працювати цілодобово. Дозвольте собі годинку-другу подрімати або зайнятися чимось приємним, що освіжить вас.

Просити про допомогу, коли вона необхідна

Як би добре ви не справлялися з усіма справами одночасно, не звалюйте на себе абсолютно все. Попросіть чоловіка допомогти вам по дому і з дітьми. А одиноким мамам варто заручитися підтримкою сусідів, друзів і батьків.

Рухатися

Фізичні вправи необхідні для здорового розуму і тіла. Приємний бонус: 20-хвилинне ранкове тренування зарядить вас енергією на весь день.

Сміятися над своїми дітьми

Діти постійно роблять дурниці. Смійтеся над ними — це навчить їх не ставитися до себе занадто серйозно, а також розвине почуття гумору.

Дозволяти дітям робити помилки

Уникайте надмірної опіки, дозвольте дитині самостійно приймати рішення і відповідати за власні помилки.

Тішити себе

Ви заслуговуєте всього найкращого нітрохи не менше, ніж ваші діти. Час від часу ставте себе в пріоритет. Сходіть у спа, на манікюр або купіть гарне вбрання, про який давним-давно мріяли.

Вивчати себе

Досить відкладати знайомство з собою, поки не підростуть ваші діти. Займіться тим, чим давно хотіли зайнятися, чи то новим хобі чи то новою роботою. Діти вчаться на прикладах, і завдяки цьому вони зрозуміють важливість самосвідомості і прагнення до мрії.

Займатися творчим пошуком

Хто сказав, що мистецтво і рукоділля — виключно дитячі заняття? Творчість захоплива і корисна для всіх. До речі, ви вже бачили дорослі книжки-розмальовки?

Жити не лише дітьми

Повірте, зустрічатися з подругами все ще законно. І не забудьте знаходити час для випадкових побачень з чоловіком або новим об’єктом романтичних бажань.

Не забувайте, що не піклуючись про себе, неможливо піклуватися про інших. Ви важливі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: