date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time5.07.2022

​Генштаб уточнив заборону на пересування військовозобов’язаних в Україні

​Генштаб уточнив заборону на пересування військовозобов’язаних в Україні

Новина про обмеження на пересування військовозобов’язаних наробила багато галасу у мережі. Тож у Генштабі ЗСУ дали додаткове пояснення. Повідомляє УНІАН.

Для виїзду за межі областей військовозобов’язані мають отримати дозвіл у територіальному центрі комплектування та соцпідтримки.

Про це повідомив представник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Хлись в ефірі національного телемарафону.

“Якщо в межах області — не треба. Якщо в межах міста Києва та Київської області — теж не треба. Якщо людина виїжджає за межі області, вона має прибути до керівника ТЦК, уточнити свої дані й отримати такий дозвіл”, – зазначив офіцер.

Крім того, він нагадав, що відповідні норми законодавства України діють давно та у зв’язку з поверненням великої кількості чоловіків до своїх домівок виникла потреба в актуалізації облікових даних військовозобов’язаних для розуміння можливостей мобілізаційного ресурсу.

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що військовозобов’язані, які планують виїзд за межі своїх районів та областей, у воєнний час повинні отримати дозволи у територіальних центрах комплектування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: