date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time9.01.2023

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 січня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 січня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Прислухатися сьогодні потрібно лише до тих, кому по-справжньому вірите: навіть якщо решта казатиме правильні речі, однаково частка їхньої особистої зацікавленості у вашому рішенні не виключається.

Телець

Ідеї – насамперед професійні, – які сьогодні спадуть вам на думку, бажано запам’ятати, а ще краще – записати: у них будуть серйозні перспективи, які обіцяють високий дохід.

Близнята

Оскільки будь-яка розмова сьогодні слово за словом може перерости в серйозний конфлікт, розмови потрібно вести на суто нейтральні теми – наприклад, погоду, тут важко буде посваритися.

Рак

Від фінансових операцій цього дня необхідно відмовитися: замість очікуваного прибутку вони можуть завдати збитків, тож не варто ризикувати своїм фінансовим благополуччям даремно.

Лев

День якнайкраще вдалий для прибирання – особливо генерального: воно не лише допоможе навести в житлі ідеальний лад після свят, а й очистить його енергетику.

Діва

День бажано заздалегідь спланувати таким чином, щоб якнайменше перетинатися зі своїми колегами – особливо з тими, хто з якоїсь причини вам неприємний: велика ймовірність серйозного конфлікту.

Терези

Небажано робити висновки з будь-яких подій, які можуть статися цього дня: через різні причини ваше сприйняття сьогодні спотворить об’єктивну картину реальності, тож легко буде помилитися.

Скорпіон

Зрозуміти, що відбувається у вашому житті, допоможе розмова з близькою вам людиною: вона позбавлена упередженості та суб’єктивізму, тому зможе оцінити факти, які ви їй викладете, максимально точно.

Стрілець

Властива вам імпульсивність, яка часто штовхає вас на необдумані вчинки, сьогодні може змусити вас втрапити в конфлікт: щоб цього не сталося, опануйте себе.

Козоріг

Зірки рекомендують вам зайнятися вашою улюбленою справою – роботою: зосередившись на своїх безпосередніх професійних обов’язках, ви навіть не помітите, як мине час.

Водолій

У спілкуванні з новими людьми необхідно бути обережними, особливо якщо новий знайомий претендує на місце у вашому ближньому колі: перше – сприятливе – враження про нього може виявитися хибним.

Риби

Не варто пускати до домівки людей, у добрих намірах яких ви не впевнені: енергетика нашого житла в цей час надто тендітна та нестійка, її буде дуже легко зруйнувати і складно відновити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: