date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time15.12.2021

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 грудня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 грудня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Для Овнів картина подій стане більш рівною і передбачуваною, але сприятливі зміни відчуються лише в другій половині дня. Вранці краще налаштуватися на нестабільність, при цьому не забуваючи про професійний борг та інші обов’язки, які потрібно виконувати «при будь-якій погоді». Ближче до вечора з’являться більш певні перспективи. Можуть виникнути захоплюючі і цілком реалізовані плани на вихідні дні, які запропонує або розділить партнер. Не варто конфліктувати з впливовим другом, інформує Ukr.Media.

Телець

Гарний настрій і чудове самопочуття принесуть поліпшення відносин в сімейному колі і любові. Хороший день для заняття науками, релігією, дитячою освітою. Може з’явитися несподіваний спадок, зменшення податків або інший приплив грошових коштів.

Близнюки

Сьогодні зірки не розташовані потурати примхам Близнюків. Вам мимоволі доведеться структурувати спілкування з людьми і конкретизувати свої запити до інстанцій, а також стати обачнішими, рахуватися з об’єктивними небезпеками, минулими зобов’язаннями, загальними обмеженнями. Важливі фінансові та податкові нюанси. Покупки, послуги, поїздки та інші поточні заходи виявляться досить витратними.

Рак

Зростає природна прихильність Раків до сімейного вогнища. Консервативні уявлення про домашній затишок можуть прийняти несподівану і оригінальну форму. Можливо, ви вирішите повністю змінити старий інтер’єр або встановити нові порядки в родинних стосунках. Перш ніж робити кардинальні зміни, порадьтеся з близькими: їх смаки і потреби можуть відрізнятися від ваших. Якщо ви зайняті косметичним ремонтом квартири або вибором нового будинку, пошукайте відповідного фахівця (ріелтора, дизайнера).

Лев

Левам зірки рекомендують провести день у вільному режимі, діючи по інтуїції. Виняток доведеться зробити для ранкових годин: в цей час вам належить строго слідувати графіку, зобов’язанням, будь-яким чітким вказівкам, критеріям, уявленням. Це відповідна доба для участі в незвичайних заходах, дружніх зустрічах. Може стати менш формальним спілкування з колегами, клієнтурою, начальством. Добре вносити корективи в плани, записи, документи, форматувати і перегрупувати дані.

Діва

Діви аж до вечора можуть бути занурені в справи. Утримувати на місці може професійний, сімейний чи інший обов’язок, але не виключена і захопленість процесом, особливо, якщо вам допомагають друзі. Варто довести до кінця планові заходи, спрямовані на підтримку здоров’я, профілактику нездужань, на усунення системних недоліків. В кінці дня зросте ймовірність спокус, хтось або щось може вас заінтригувати. Варто бути уважнішими, інакше будуть перекреслені плоди недавніх зусиль.

Терези

Зростає інтерес до матеріальної сторони життя, в тому числі до фінансової складової взаємин. У любовних справах стає більш вагомим інтимне тяжіння, посилюється чуттєвість. Разом з тим не виключений прагматичний, меркантильний підхід до вибору партнера. В цей час Терези здатні прискіпливо досліджувати можливі переваги і недоліки іншої людини, оцінювати перспективність свого зв’язку в цифрах, фактах, ділових термінах. Початком нової пристрасті може стати спільний бізнес.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні не варто ігнорувати сімейні справи і настрій домочадців. Краще не залишати без уваги атмосферу в групі друзів, близького соціального прошарку і суспільства в цілому: залишатися в курсі новин вам зараз необхідно для підтримання довгострокових відносин. Ваші особисті перспективи в цю добу досить скромні, ви нічого не втратите, живучи життям колективу або інтересами сім’ї.

Стрілець

Стрільцям зірки підказують, що доля їх ідей залежить від уміння знайти потрібні слова і домогтися справжнього, а не поверхневого взаєморозуміння. Це день торжества колективного розуму, але настане мить, коли саме ваша позиція, в бесіді тет-а-тет або в публічній дискусії, стане вирішальним фактором. Важливо купувати друзів, а не притягувати прихованих ворогів. Якщо ваші особисті цілі скромні, ви будете втягнуті в загальну розмову в близькому колі, наприклад, в інтенсивне обговорення останніх новин.

Козоріг

Відносини Козорогів з їх оточенням зараз цілком передбачувані. Все йде за планом, підлаштованим вами ж, або за чітким сценарієм, який ви заздалегідь передбачали. Не втручайтеся в події, реагуйте спокійно, нічому не дивуйтеся. Не варто нервувати, якщо партнер раптом зі скандалом порве договір, а конкурент відкрито оголосить вам війну. Насправді всі ці люди потребують вас, причому набагато сильніше, ніж хотіли б. Протягом дня буря вщухне, а учасники п’єси повернуться до своїх колишніх ролей.

Водолій

Сьогодні Водолії налаштовані скептично і схильні критично ставитися навіть до тих, кого обожнюють, поважають, звеличують. Вас може частіше звичайного відвідувати обережність, недовіра або цинізм. Не виключено, що ви будете розглядати під лупою недоліки друзів і близьких, реальні і уявні. На щастя, ці якості виявляться небезпечними. Можливо, прискіпливий погляд вбереже вас від небезпеки.

Риби

Інстинкт самозбереження сьогодні ввімкнений у Риб в постійному режимі, що забезпечує швидкий успіх і мінімум втрат. Вибираючи заняття, орієнтуйтеся перш за все на свій настрій. Ділові, фізичні, емоційні навантаження ви перенесете однаково добре. Багато позитивних емоцій обіцяє спілкування з дітьми, коханою людиною, соратниками по творчому захопленню. Любовні хвилювання підуть на користь, підвищать тонус. Може загостритися інтерес до нетрадиційних відносин, екстремальних видів спорту і відпочинку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: