date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time17.02.2020

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 лютого

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 лютого

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Як би не підтискали терміни замовлення, під час його виконання не варто поспішати, інакше можна все зіпсувати, і клієнт взагалі відмовиться приймати роботу.

Телець

Небажано давати поради оточенню, особливо якщо воно про це не просить: така нав’язлива поведінка може призвести до серйозних конфліктів.

Близнюки

Справами, запланованими цього дня, необхідно займатися навіть через силу – не варто впускати обставини, сприятливі для втілення в життя важливих проєктів.

Рак

У жодному разі не можна брати участь у конфліктах – своїх і особливо чужих: великий ризик залишитися винними, як у першому, так і в другому випадку.

Лев

Не найкращий день для здійснення складних проєктів – якщо зовсім не працювати не можна, необхідно зосередитися на завершенні давніх і незначних справ.

Діва

День сприятливий для різноманітних фінансових угод, а от ділові зустрічі і переговори краще перенести – співрозмовники не будуть налаштовані на конструктивний діалог.

Терези

Рекомендується зайнятися наведенням ладу у всіх сферах життя, починаючи з будинку, в якому давно не було генерального прибирання, і закінчуючи папками на комп’ютері.

Скорпіон

Не варто нікого вчити життю – навряд чи ті, кого ви вирішите направити на шлях істинний, гідно оцінять благородство ваших намірів, швидше, все відбудеться з точністю до навпаки.

Стрілець

Серйозними справами цього часу краще не займатися, а от для домашніх справ обставини складуться сприятливі – варто цим скористатися.

Козеріг

День не підходить для активних дій: якщо немає можливості відмовитися від них зовсім, має сенс хоча б не виявляти надмірного ентузіазму – користі він не принесе.

Водолій

Для відпочинку підійде не абсолютна відмова від роботи, а зміна роду діяльності – наприклад, заміна професійних справ на заняття улюбленим хобі.

Риби

Щоб розібратись в невдачах останніх днів, необхідно залишитися в тиші і спокої і “прокрутити” події в голові – відповідь прийде ніби сама собою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: