date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time17.01.2023

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 січня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 січня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Найбільш успішними цього дня виявляться найменш серйозні й масштабні справи: річ у тім, що сьогодні треба уникати підвищеної важливості, а з ними легко вдасться її знизити.

Телець

Намагайтеся не втручатися в чужі конфлікти – велика ймовірність того, що це не більше, ніж сімейна сварка: її учасники не лише швидко помиряться, а ще й звинуватить вас у тому, що сталося.

Близнята

Старт проєкту, до якого ви готувалися довго, необхідно перенести хоча б на кілька днів, а наразі бажано все ще раз ретельно перевірити – можливо, буде знайдена помилка в розрахунках.

Рак

У пошуках відповіді на важливе життєве запитання зверніться до свого внутрішнього голосу – він вас не підведе, а от з людьми навколо – навіть друзями – краще неділитися, щоб уникнути витоку інформації.

Лев

Не варто вирушати в поїздку, навіть якщо ви планували її заздалегідь: найімовірніше, з різних причин вона виявиться невдалою: ви не зможете виконати поставлене перед вами завдання.

Діва

Велика ймовірність загострення хронічного захворювання: щоб мінімізувати його наслідки, необхідно одразу розпочати призначене лікарем лікування, а ще краще – вжити превентивних заходів.

Терези

Цього дня ви можете зіткнутися з агресією, яка виходитиме від людей у вашому оточенні: пам’ятайте – слова, які вони вам скажуть, не мають жодного стосунку до вас – це відображення їхніх власних проблем.

Скорпіон

Зірки рекомендують вам сьогодні не виходити з дому взагалі, якщо ж такої можливості не буде, намагайтеся ніде не затримуватися: зробіть усе, що запланували, і просто одразу вирушайте додому.

Стрілець

Вам сьогодні не варто займатися вирішенням професійних питань – користі від такої діяльності однаково не буде, тому краще замінити її клопотами по дому та турботою про свою родину.

Козоріг

Представники вашого знака, мабуть, єдині в усьому зодіаку, кому сьогодні не лише можна, а й потрібно спілкуватися зі своїм оточенням, щоправда, необхідно дотриматися однієї умови: розмови треба вести лише у справі.

Водолій

Сьогодні небажано витрачати гроші, навіть якщо йтиметься про дійсно необхідне для вас придбання, а для того, щоб уникнути спокуси, краще взагалі не ходити до магазина – фінанси вціліють.

Риби

Якщо не вдасться взяти відгул і провести день вдома, будьте на роботі тихими й сумирними – уникайте спілкування з колегами і особливо з керівництвом, якщо, звісно, не хочете накликати його гнів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: