date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time18.02.2020

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 лютого

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 лютого

Овен

Щоб не наламати дров на роботі, за серйозні проєкти братися не варто – краще зосередитися на монотонних справах, під час виконання яких важко що-небудь зіпсувати.

Телець

День, коли не варто брати на себе занадто багато: по-перше, можна надірватися, по-друге, це навряд чи сподобається вороже налаштованим колегам.

Близнюки

Ідеї, що прийшли в голову цього дня, можуть виявитися дуже перспективними, головне – щоб не наврочити, не розповідати про них ні ворогу, ні другу.

Рак

Енергію, відпущену зірками і природою, необхідно витрачати розумно – не намагаючись зробити все і одразу, а планомірно розподіляючи завдання протягом дня.

Лев

Вітається розумна частка економії: ніхто не говорить про те, що потрібно відмовлятися від необхідного, але покупку надмірностей краще відкласти на інший час.

Діва

Від ухвалення важливого рішення цього дня краще відмовитися – через те, що не вдасться об’єктивно зважити всі за і проти, воно з великою часткою ймовірності виявиться помилковим.

Терези

Необхідно стримувати невгамовне бажання працювати, засукавши рукави, – у цей день не варто проявляти підвищений ентузіазм, оскільки енергія буде витрачена даремно.

Скорпіон

Не можна злостиво жартувати над іншими, навіть якщо вони цього заслуговують: завдана їм образа рано чи пізно виллється у великий і довготривалий конфлікт.

Стрілець

Не варто хизуватися своїми професійними досягненнями і успіхами в особистому житті, якщо, звичайно, не хочете, щоб чиясь заздрість зруйнувала все, що у вас є зараз.

Козеріг

Необхідного уникати даремного проведення часу – порожніх розмов, перекурів, відвідування соціальних мереж, ліпше витратити сили на щось цікавіше і важливіше.

Водолій

Не варто зустрічатися з близькою людиною (якщо, звичайно, ви не живете разом) – звичайне побачення може вилитися в сварку, після якої важко буде примиритися.

Риби

Рекомендується триматися подалі від начальства – розмови з ним цього дня нічого доброго не принесуть, навпаки, можна виявитися винним у всіх смертних гріхах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: