date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time19.01.2023

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 січня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 січня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Велика ймовірність серйозного просування в кар’єрі чи бізнесі: наприклад, вдасться отримати посаду своєї мрії або укласти угоду, яку ви для себе без хибної скромності назвете “контрактом століття”.

Телець

Вирішивши вкласти гроші в будь-яку справу, насамперед прорахуйте всі ризики, які можливі в цій ситуації: погодьтеся, буде дуже прикро замість очікуваного прибутку зазнати збитків.

Близнята

На роботі намагайтеся не нагадувати про себе без зайвої потреби: потрапивши на очі керівництву, ви можете отримати завдання, від якого інші – через його безперспективність – вирішили відмовитися.

Рак

Намагайтеся не дратуватися через дрібниці, і тим більше не зганяйте свій поганий настрій на тих, хто перебуває поруч: не варто ризикувати хорошими стосунками через дріб’язковий привід.

Лев

Людей, які хотітимуть викликати у вас негативні емоції, буде достатньо, тому перш ніж видати очікувану реакцію, порахуйте до десяти – і згодом подякуйте собі за стриманість.

Діва

Будь-які документи, які ви сьогодні підписуватимете, мають бути не просто прочитані, а вивчені – аж до останньої коми: лише так ви зможете бути впевненими в тому, що не припустилися помилок.

Терези

Присвятіть сьогоднішній день догляду за власним домом: напередодні вихідних бажано навести ідеальний лад, прибравши нарешті все, що так чи інакше стосувалося минулих свят.

Скорпіон

Від негативних емоцій і песимістичних думок, які можуть охопити вас сьогодні, відволіче будь-яка розумова робота: зосередившись на пов’язаних із нею думках, ви й не згадаєте про погане.

Стрілець

Найкращий засіб від поганого настрою сьогодні – втім, як і завжди – розмови у приємній обстановці, наприклад, у затишному кафе з улюбленими вами людьми: коханими, рідними чи друзями.

Козоріг

По важливу і слушну пораду необхідно звернутися до людини, яка має більш вагомий життєвий досвід, ніж ви – наприклад, родич або колега, що перевершує вас за віком.

Водолій

Конфлікт, який може розгорітися через будь-яку дрібницю, наприклад, через банальне застереження, здатний на довгий час зіпсувати стосунки з близькою людиною – намагайтеся цього не допустити.

Риби

Отримавши пропозицію гарно заробити, не доклавши для цього особливих зусиль, добре поміркуйте, перш ніж відповідати згодою: найімовірніше, вас хочуть втягнути в авантюру, яка не принесе нічого, крім збитків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: