date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time19.05.2021

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 травня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 травня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Ті, хто добре працював останнім часом, зможуть отримати заслужені дивіденди – надійдуть довгоочікувані виплати, на які ви вже перестали сподіватися, або прибуток від торговельних операцій.

Телець

Категорично не рекомендується нервувати, особливо в першій половині дня: якщо хтось спробує вивести вас зі стану рівноваги, намагайтеся зберегти незворушність.

Близнята

Повсякденні турботи необхідно відкласти, цього дгя ліпше зайнятися своїм хобі, особливо якщо воно пов’язане з рукоділлям: так ви зможете відпочити і помедитувати.

Рак

Чим менше ви будете відволікатися від основного виду діяльності, тим ліпше буде як для вас, так і для справи: почута новина або плітка може надовго вибити з робочого настрою.

Лев

Роблячи добро іншим людям, не бійтеся перестаратися, оскільки в цьому випадку це неможливо – до того ж, всі здійснені добрі справи цього часу обов’язково повернуться до вас сторицею.

Діва

Спілкуючись з іншими людьми, категорично не рекомендується підвищувати тон і, вже тим більше, грубіянити – наслідки такої лінії поведінки можуть опинитися негативно-непередбачуваними.

Терези

День, коли зруйнувати старе у всіх життєвих сферах набагато легше, ніж створити нове – головне, згодом, коли нічого не можна буде виправити, не пошкодувати про власну нерозважливість.

Скорпіон

Негативні емоції, які можуть накрити в цей день, необхідно «гасити» працею, причому, чим більше зусиль ви при цьому витратите, тим менше вам захочеться сумувати й тужити.

Стрілець

В цей день найкращий засіб від песимізму і нудьги – щира розмова з друзями або літніми родичами: ви самі здивуєтеся, як після цього полегшає у вас на душі.

Козоріг

Фінансові операції можна здійснювати тільки в тому разі, якщо ви давно та ретельно їх готували, – експромти у цій сфері взагалі не вітаються, а сьогодні – особливо.

Водолій

Важливо стежити не тільки за діями, але і за словами – один необережний вислів може коштувати вам стосунків із давнім другом, а то і репутації стриманої і вихованої людини.

Риби

В цей день ризик обіцяє стати не стільки благородною, скільки небезпечною справою, тому її ліпше всіляко уникати, стримавши свої авантюрні наміри до слушного часу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: