date_range

Дата  Время

access_time19.05.2021

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 травня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 травня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Ті, хто добре працював останнім часом, зможуть отримати заслужені дивіденди – надійдуть довгоочікувані виплати, на які ви вже перестали сподіватися, або прибуток від торговельних операцій.

Телець

Категорично не рекомендується нервувати, особливо в першій половині дня: якщо хтось спробує вивести вас зі стану рівноваги, намагайтеся зберегти незворушність.

Близнята

Повсякденні турботи необхідно відкласти, цього дгя ліпше зайнятися своїм хобі, особливо якщо воно пов’язане з рукоділлям: так ви зможете відпочити і помедитувати.

Рак

Чим менше ви будете відволікатися від основного виду діяльності, тим ліпше буде як для вас, так і для справи: почута новина або плітка може надовго вибити з робочого настрою.

Лев

Роблячи добро іншим людям, не бійтеся перестаратися, оскільки в цьому випадку це неможливо – до того ж, всі здійснені добрі справи цього часу обов’язково повернуться до вас сторицею.

Діва

Спілкуючись з іншими людьми, категорично не рекомендується підвищувати тон і, вже тим більше, грубіянити – наслідки такої лінії поведінки можуть опинитися негативно-непередбачуваними.

Терези

День, коли зруйнувати старе у всіх життєвих сферах набагато легше, ніж створити нове – головне, згодом, коли нічого не можна буде виправити, не пошкодувати про власну нерозважливість.

Скорпіон

Негативні емоції, які можуть накрити в цей день, необхідно «гасити» працею, причому, чим більше зусиль ви при цьому витратите, тим менше вам захочеться сумувати й тужити.

Стрілець

В цей день найкращий засіб від песимізму і нудьги – щира розмова з друзями або літніми родичами: ви самі здивуєтеся, як після цього полегшає у вас на душі.

Козоріг

Фінансові операції можна здійснювати тільки в тому разі, якщо ви давно та ретельно їх готували, – експромти у цій сфері взагалі не вітаються, а сьогодні – особливо.

Водолій

Важливо стежити не тільки за діями, але і за словами – один необережний вислів може коштувати вам стосунків із давнім другом, а то і репутації стриманої і вихованої людини.

Риби

В цей день ризик обіцяє стати не стільки благородною, скільки небезпечною справою, тому її ліпше всіляко уникати, стримавши свої авантюрні наміри до слушного часу.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: