date_range

Дата  Время

access_time23.03.2020

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 березня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 березня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Не варто брати на себе професійне навантаження, на яке може забракнути душевних і фізичних сил, – їх необхідно розподіляти обережно та раціонально.

Телець

Важливо пам’ятати про те, що свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої, і, відповідно, не зазіхати на чужу територію – як у прямому, так і в переносному сенсі.

Близнюки

Вибираючи справи, які необхідно здійснити у цей день, потрібно дослухатися до свого внутрішнього голосу: він підкаже, що можна включити в план, а що – на час відкласти.

Рак

В жодному разі не можна допускати погані думки – вони не тільки зіпсують настрій, але і можуть – найбільш несподіваним і містичним чином – матеріалізуватися в найближчому майбутньому.

Лев

Найкращим відпочинком, яким рекомендується присвятити день, буде зміна роду діяльності: наприклад, тим, хто займається розумовою роботою, потрібно змінити її на фізичну, і навпаки.

Діва

Найгірше, що можна зробити в цей день, – це почати критикувати себе за те, що зроблено, і особливо за те, що не зроблено: інших результатів, крім заниженої самооцінки, – така поведінка не дасть.

Ваги

Від негативу, який воліє виплеснутися у сварки і скандали з оточенням, можна буде позбутися, згадавши про улюблене заняття – в’язання, вишивку або живопис.

Скорпіон

Досягти мети – нехай навіть невеликої і скромної – можна буде, тільки зосередившись на ній і не відволікаючись на порожні розмови і сидіння в соціальних мережах.

Стрілець

День підходить для того, щоб провести переоцінку цінностей: у результаті може з’ясуватися, що час відмовитися від мети, яка стала нецікавою, і, обравши нову, почати все з чистого аркуша.

Козеріг

Спілкування з партнерами має носити дорадчий характер, укладати угоди та підписувати договори не варто – час для серйозних дій ще не настав.

Водолій

В цей час потрібно бути особливо уважним до снів, які можуть бути віщими – саме в сновидінні може прийти відповідь на давнє і бентежливе запитання.

Риби

Не найкращий час для фінансових справ – навіть оплата комунальних рахунків може піти не так, як треба, так що ліпше перенести будь-які такі операції на кілька днів.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: