date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time25.01.2023

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 січня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 січня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Не варто планувати на цей день реалізацію серйозних професійних справ – довести їх до пуття однаково не вдасться, тож не варто покладати особливі надії на надихальні результати.

Телець

Не варто бути зневажливими з людьми навколо, навіть якщо вони, на вашу думку, гідні такого ставлення: небажано збільшувати кількість зла, особливо якщо можна просто не звернути увагу на чужий негатив.

Близнята

Зосередитися на вирішенні важливого питання допоможе усамітнення: не відволікаючись на порожні розмови й суперечки, вдасться зберегти енергію для серйозних роздумів і необхідних висновків.

Рак

Велика ймовірність отримання пропозиції, від якої, як кажуть у таких ситуаціях, важко відмовитися: навіщо нехтувати офіційним оформленням стосунків, отримавши освідчення в коханні.

Лев

День сприятливий для відпочинку, як жоден інший: ніяка – навіть найпростіша і незначна – робота не ладнатиметься, тож не варто до неї братися – лише даремно витратите час і сили.

Діва

Сьогодні відповіді на всі життєво важливі запитання дасть підсвідомість – головне, не лише вчасно поставити їй правильно сформульоване запитання, а й звернути увагу на відповіді як підказки долі.

Терези

Необхідно взяти до відома будь-які факти, які ви можете дізнатися цього дня: згодом вони допоможуть вам вирішити важливі життєві або професійні питання, які становитимуть для вас серйозні труднощі.

Скорпіон

День сприятливий для спілкування з близькими людьми: навіть якщо зараз ви далеко одне від одного, сучасні технології дозволяють розмовляти так, наче ви сидите за спільним столом.

Стрілець

Не варто давати гроші або речі нужденним людям: у такий спосіб ви можете перекрити енергетичний потік власного матеріального благополуччя: займіться благодійністю в інший день.

Козоріг

Гарні стосунки з людьми у вашому оточенні сьогодні залежатимуть лише від вас: що менше агресії ви проявлятимете у спілкуванні, то нижчою є ймовірність виникнення довготривалого конфлікту.

Водолій

Відповідь на запитання, яке вас цікавить, ви – абсолютно несподівано для себе – зможете знайти у фразі, випадково підслуханій на вулиці в чужій розмові: головне – бути уважними.

Риби

Не очікуйте доленосних подій, пов’язаних із появою у вашому житті людини з минулого: щонайбільше на вас чекає вечір приємних спогадів – продовження очікувати не варто.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: