date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time2.03.2020

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 березня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 березня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

На прекрасний настрій, який відвідає вас цього дня, не зможе вплинути ані погода, ані дрібні побутові негаразди, ні примхи дітей і літніх родичів.

Телець

Хороший день для примирення з людиною, сварка з якою обтяжує вас вже досить тривалий час: вам вдасться знайти з нею спільну мову і зрозуміти одне одного.

Близнюки

Мінливість настрою, в якій вас часто звинувачують, цього разу може зіграти позитивну роль: вона дозволить адекватно реагувати на вчинки оточення.

Рак

Несподіваний “привіт” із минулого відповість на запитання, яке не давало спокою тривалий час: стане зрозумілим, чому близька людина тоді вчинила так, а не інакше.

Лев

Знайомі люди несподівано залишаться без масок, які зазвичай носять, спілкуючись з оточенням: виявиться, що деякі з них зовсім не такі білі і пухнасті, якими хочуть здаватися.

Діва

Ухвалюючи важливе рішення, в жодному разі не можна керуватися емоціями: під їхнім впливом можна наламати таку кількість дров, яку згодом буде не розгребти.

Терези

Боротьба за справедливість цього дня буде успішною – вдасться відстояти права тих, кого, на ваш погляд, незаслужено образили чи скривдили.

Скорпіон

Відсутність взаєморозуміння в сім’ї, швидше за все, пов’язана з невмінням обговорювати проблеми, які виникають: потрібно навчитися пропонувати близьким людям: “Хочете поговорити про це?”

Стрілець

Не варто дозволяти тим, хто потребує допомоги, сидіти у вас на шиї і безсоромно користуватися вашою добротою, – не дозволяйте їм плутати благодійність з утриманством.

Козеріг

Професійні завдання потребуватимуть максимальної концентрації і посидючості: чим активніше ви попрацюєте, тим швидше отримаєте право – зокрема і моральне – відпочити.

Водолій

В жодному не можна відмовлятися від досягнення раніше поставленої мети, тим більше що цього дня  складуться максимально сприятливі умови для цього.

Риби

Як би ви не були зайняті на роботі, постарайтеся не обійти увагою сім’ю – час, проведений із близькими людьми, позитивно позначиться на стосунках з ними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: