date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time3.05.2020

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 травня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 травня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Якщо ваша мета, незважаючи на палке бажання її досягти, наполегливо віддаляється від вас, можливо, має сенс переосмислити тактику – швидше за все, ви щось робите не так.

Телець

Настав час нарешті ухвалити важливе рішення, яке ви з причини його складності довго відкладали: в результаті ви відчуєте неймовірну полегкість, наче з душі впаде камінь.

Близнята

День якомога підходить для поліпшення взаємин із близькими людьми – без міцного тилу не буває гарного фронту, так що важливо, щоб умови в будинку була спокійними і доброзичливими.

Рак

Не варто починати нові справи і підписувати важливі фінансові документи: сьогоднішній день – не найліпший для цього час, великий ризик припуститися серйозної помилки.

Лев

Бажано якомога менше спілкуватися з людьми – як з колегами, так і з друзями і приятелями: розмови – навіть на відстані, – можуть призвести до серйозного конфлікту.

Діва

У стосунках із близькою людиною може несподівано – і на повний зріст – стати колишній конфлікт: колись завдана образа, будучи дуже сильною, цілком ймовірно, призведе до нової сварки.

Терези

Довести свою правоту категорично налаштованим опонентам не вдасться – не варто і намагатися, найліпшим доказом буде успіх, тому потрібно присвятити час роботи над своїм проєктом.

Скорпіон

Занурення в минулі події може принести не найприємніші спогади, які, тим не менш, будуть необхідними для важливих висновків сьогоднішнього дня.

Стрілець

Не найліпший день для реалізації нових проєктів – ліпше приділити час рутинним і, чого вже тут гріха таїти, нудним справам, без яких, тим не менш, ніяк не можна обійтися.

Козоріг

Настав час розлучитися з людьми, які не найліпшим чином ставляться до вас: можливо, зробити це буде непросто, але з часом ви відчуєте полегшення.

Водолій

Найрезультативнішими сьогодні будуть заняття творчістю: якщо у вас досі немає хобі, необхідно його знайти – можливо, саме воно стане справою всього вашого життя.

Риби

Від різких рухів – як у професійній, так і в особистій сфері – потрібно відмовитися: крихку, важко досягнуту рівновагу порушити легко, а відновити важко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: