date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time6.03.2020

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 березня

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 березня

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

У професійному сенсі головне цього часу – вірити в свої сили: низька самооцінка не тільки не сприятиме просуванню кар’єрними сходами, але й може відкинути назад.

Телець

Рекомендується ухвалювати важливі рішення – вам на інтуїтивному рівні вдасться вибрати правильний і вдалий шлях досягнення поставленої мети.

Близнюки

Роздратування і навіть агресія, які ви будете викликати у знайомих і колег, повинні тішити вас – вони продиктовані заздрістю до ваших професійних і особистих успіхів.

Рак

Має сенс повернутися до проєкту, який деякий час тому з якоїсь причини – об’єктивної або суб’єктивної – не вдалося витягнути, цього разу складуться всі умови для його завершення.

Лев

Будь-яка справу, за яку ви візьметеся сьогодні, в результаті увінчається успіхом, тому не варто розмінюватися на дрібниці – замахуватися треба максимально, а викладатися на повну.

Діва

Ваше особисте життя досить довго було в загоні, тому цього дня варто на якийсь час відкласти вирішення професійних питань і провести час з коханою людиною.

Терези

Якісно виконана робота підвищить авторитет в колективі і приверне до вас увагу начальства – схоже, воно й не підозрювало, яким цінним співробітником ви є.

Скорпіон

Серйозні грошові надходження, які можливі цього часу, можна буде порівняти з грошовим дощем – на когось він проллється більше, на когось менше, але нікого не обійде увагою.

Стрілець

Оскільки будь-які професійні справи будуть йти як помащені, є  вірогідність активізації недоброзичливців, які не можуть похизуватися такими результатами – не варто приймати їхні слова близько до серця.

Козеріг

Можливо, справа, за яку ви візьметеся, потребує багато часу і сил, але й результат вас обов’язково потішить – ви отримаєте підстави для задоволення собою.

Водолій

День, коли ризик – зрозуміло, поміркований – не тільки не забороняється, але і вітається. Куплений цього часу лотерейний квиток із великою часткою ймовірності може виявитися виграшним.

Риби

Людину, яка проявить себе стосовно вас не з найкращого боку, потрібно, не шкодуючи і не роздумуючи, викреслити зі  свого життя – на її місце прийде справжній, а не фальшивий друг

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: