date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time7.02.2023

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 лютого

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 лютого

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка.

Овен

Ідеї, які сьогодні спадуть вам на думку, повинні “відлежатися”: з часом буде чітко зрозуміло, наскільки вони перспективні й результативні, а там можна буде їх і в роботу брати.

Телець

Надлишок енергії, яку ви відчуєте цього дня, може стати причиною неадекватних реакцій на слова та дії людей навколо, а там і до серйозного конфлікту недалеко – намагайтеся виявити стриманість.

Близнята

Не варто вступати в суперечки з людьми, яких ви знаєте мало або не знаєте взагалі: важко сказати, як вони відреагують на ваші доводи – велика ймовірність з’ясування стосунків аж до застосування фізичної сили.

Рак

Сьогодні, як ніколи, ваш будинок буде вашою фортецею: у його стінах ви навряд чи зустрінете неадекватних людей, тож якщо з’явиться така можливість, не варто сьогодні залишати його стіни.

Лев

Наведення ладу в будинку зробить його чистішим не лише на матеріальному, а й на енергетичному рівні: разом із пилом, брудом і сміттям із вашої оселі піде негатив, який перешкоджає циркуляції позитивної енергії.

Діва

Займаючись благодійністю, орієнтуйтеся на те, щоб робити добро іншим людям, а не отримувати вигоду для себе – за такий корисливий підхід неодмінно доведеться відповідати.

Терези

Небажано спілкуватися з людьми, які вам неприємні: навряд чи ви зможете стриматися і не відповісти шпилькою навіть на найбезневинніше їхнє зауваження – не варто й казати про те, до чого це призведе.

Скорпіон

Силою емоцій, які ви відчуватимете в цей час, захоче “підживитися” токсична людина, яка перебуває поруч – не давайте їй такої можливості, інакше це погано позначиться на вашому самопочутті.

Стрілець

Яким би привабливим не був новий знайомий, не поспішайте вірити всьому, що він вам казатиме: цього дня дуже легко потрапити під чужий вплив, а як результат, можна втратити власну особистість та право на свою думку.

Козоріг

Від серйозних рішень – особливо якщо вони стосуються фінансової сфери – сьогодні краще відмовитися: велика ймовірність припуститися прикрої помилки, яка, своєю чергою, спричинить матеріальні втрати.

Водолій

Сьогоднішній день необхідно провести в місці, в якому ви відчуваєте максимальний комфорт – як моральний, так і фізичний: для одних йтиметься про власну оселю, а для когось – і про робоче місце в офісі.

Риби

Не варто вірити компліментам, які вам сьогодні казатимуть люди у вашому оточенні, і річ зовсім не в тому, що ви на них не заслуговуєте – просто ці люди скажуть їх нещиро, а щоб отримати те, що їм від вас потрібно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: