date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time29.09.2022

Як очистити організм від тютюнового диму?

Як очистити організм від тютюнового диму?

Куріння, активне і пасивне, пов’язане з накопиченням в організмі людини токсичних речовин і важких металів, зокрема талію, миш’яку, свинцю, кадмію та інших. Всього в тютюновому димі міститься близько семи тисяч отруйних компонентів, з яких кілька тисяч беруть участь в патологічних механізмах.

Відомо, наприклад, що кадмій, канцероген 1 -го класу, викликає у жінок рак грудей, надлишок талії, вражає шлунково-кишковий тракт і нирки, свинець провокує анемію, впливає на роботу мозку.

До нещастя, важкі метали не виводяться з організму самостійно. Для жінки це більш небезпечно, тому що важкі метали несуть серйозні наслідки для її дітей. У курящих жінок діти частіше страждають алергіями, захворюваннями легень (кашляють), у них сповільнюється фізичний і розумовий розвиток.

Щоб очистити організм від важких металів, необхідно вдатися до допомоги лікарських або природних сил:

1. Успішно виводять токсини ягоди журавлини, брусниці, горобини, морошки, лохини.

2. Ртуть виводить кінза, яку можна вживати в сирому або завареному вигляді з різними стравами.

3. Ентеросгель – ентеросорбент з високою біовмісткіст’ю – ефективно виводить важкі метали.

4. Інгаляції. Для інгаляцій підходять трав’яні збори з хвої сосни, ялиці, кедра і ялівцю; листя дуба, чорної смородини, евкаліпта, берези; квітів липи, ромашки, лаванди; трави м’яти, шавлії, полину.

5. Фізичні навантаження. Аеробіка, плавання, біг допоможуть вашому організму швидше запустити механізм очищення легенів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: