date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time29.04.2023

Як приготувати майонез?

Як приготувати майонез?

Приготувати майонез в домашніх умовах трохи важко, але зате ви будете знати, що використовували тільки натуральні продукти, вашому здоров’ю та здоров’ю ваших близьких нічого не загрожує. 

І ось як треба його готувати:

1) Візьміть 1 куряче яйце. Буде краще, якщо яйця будуть домашні.

2) Розбийте яйце, відокремте білок і жовток. Жовток вилийте в склянку. Він то нам і стане в нагоді.

3) Тепер беріть олію. Краще брати оливкову, вийде дуже приємний і ніжний смак. Потім налийте буквально краплю в склянку з жовтком і збийте виделкою. Коли олія і жовток повністю перемішаються, налийте ще краплю олії. Але є маленька хитрість в приготуванні майонезу вдома. Кожен раз додавайте олії на чверть більше, ніж у попередній раз. Якщо відразу влити всю олію,то в підсумку одержите суміш з оліїі жовтка, яку точно не перетворити на майонез. У цій справі поспішати непотрібно. Відразу, звичайно, може і не вийде, але не слід засмучуватися. Якщо ж все-таки перебільшили з кількістю олії і отримаєте недуже приємний результат, то вихід з цієї ситуації – додайте туди ще жовтків.Звичайно, обсяг майонезу вийде в рази більше, але і продукти викидати не хочеться.

4) Після того, як ви на 1 жовток влили близько 10 частин олії,то у вас повинно утворитися дуже густа каша. Це вже майже готовий домашній майонез, і залишилося зовсім небагато.

5) На цьому етапі посоліть.Солити краще потроху, при цьому кожен раз розмішувати і пробувати.

6) Додайте лимонний сік. На один жовток потрібно приблизно 10 крапель. Лимонний сік не тільки покращує смак, але дозволяє зберігати майонез довше.

7) Тепер додайте зовсім небагато води. До речі, тільки завдяки воді майонез отримує білий колір. Якимось чином вода вступає в реакцію з лимонною кислотою і іншими інгредієнтами, утворюючи білий колір суміші.Головне, що ви отримаєте дуже смачний майонез для салатів та інших страв,приготований з натуральних продуктів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: