date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time13.03.2020

Карантин суворого режиму: українцям пообіцяли 8 років в’язниці за порушення заходів безпеки

Карантин суворого режиму: українцям пообіцяли 8 років в’язниці за порушення заходів безпеки

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі “Громадського радіо” розповів про суворі заходи, які будуть чекати порушників карантинного режиму, пов’язаного з коронавірусом в Україні. Виявляється, порушення правил безпеки може бути чревате для винуватця строком до 8 років позбавлення волі.
За словами Варченка, поліція має право проводити спеціальні рейди щоб перевірити, наскільки сумлінно українці дотримуються карантину.

Як пояснив Варченко, дії правоохоронних органів у даному випадку регламентовані статтею 325 Кримінального кодексу України, в якій йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо інфекційних захворювань.

При виявленні порушень за цією статтею покарання може бути суворим – від штрафу до обмеження волі строком на три роки. А якщо порушення призвело до тяжких наслідків – то санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 8 років.

Крім того, за словами Варченка, є ще одна стаття Кримінального кодексу, яка регламентує порушення у такій ситуації – це стаття 137, про відповідальність і обов’язки громадянина щодо охорони здоров’я і життя дітей. Вона передбачає покарання у вигляді штрафів та позбавлення волі строком на 5 років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: