date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time3.03.2020

Колега Зеленського хоче скасувати пенсії, нехай старих утримують діти?

Колега Зеленського хоче скасувати пенсії, нехай старих утримують діти?

Радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив чергову скандальну заяву. В прямому ефірі під час перерви у засіданні Верховної Ради Олексій Мушак висловився з приводу пенсійної реформи. Повідомляє “Знай”.

Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. Високопосадовець вважає, що українці й так допомагають батькам, які своєю чергою зобов’язані ще десь працювати. Таким чином, на його думку, пенсії в Україні не потрібні взагалі.

Пенсіонери, скріншот: YouTube
Пенсіонери, скріншот: YouTube

Зазначається, що дефіцит пенсійного фонду на сьогодні становить понад мільярд гривень. За таких обставин, як вважає Олексій Мушак, якщо вже сьогодні припинити виплачувати пенсії то почнеться економічне зростання.

Раніше міністр соціальної політики Юлія Соколовська повідомила, що перерахунок пенсій в Україні слід очікувати у вересні 2020 року. Разом з тим відбудеться підвищення виплат для окремих категорій пенсіонерів. Нову стратегію зростання пенсій, за словами Соколовської, урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням Президента Володимира Зеленського. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: