date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time11.03.2020

Коронавірус спричинив паніку в Україні – долар злетів, обмінники “атакують”

Коронавірус спричинив паніку в Україні – долар злетів, обмінники “атакують”Сьогодні, 11 березня, Національний банк України активно продає валюту на міжбанку. Вже чотири рази викидали валюту на рикок, щоб стримати шаленіючий курс долара, але це не допомагає, її скуповують миттєво. Про це повідомляють на сайті Мінфіну.

Курс долара, скріншот з сайту Мінфіну

Торги по долару стартували о 10 ранку. Котирування банків інформативні. Дилери орієнтують клієнтів на коридор по долару на сьогодні у межах 25,35-25,75 гривень.

Курс долара, скріншот з сайту Мінфіну

Торги по долару почалися зі зростання попиту на валюту. НБУ вийшов з продажем долара по 25,55. Продав близько 85-100 млн доларів і поки знову вичікує. 

Курс валют, фото PavlovskyNews
Курс валют, фото PavlovskyNews

НБУ виходив другий раз на ринок з продажем долара по 25,60 гривень. Покупці поглинули цю пропозицію і зараз попит знову зростає. Експортери також не поспішають продавати основні обсяги своєї виручки, вичікуючи оптимально високого курсу. Ближче до 12 години регулятор вийшов ще раз з продажем по 25,65 гривень. Ці обсяги теж практично миттєво розкупили.

Курс валют, фото PavlovskyNews
Курс валют, фото PavlovskyNews

НБУ знову був змушений продавати долар. Тепер вже за 25,70. Обсяг пропозиції регулятора розкуповується миттєво. Тиск на гривню зростає.Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: