date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time1.04.2019

Купити бойлер або колонку в Луцьку: як обрати водонагрівач

Купити бойлер або колонку в Луцьку: як обрати водонагрівач

Разом із прогресом у наше життя все більше і більше входить комфорт. Звичайно, що необхідність гріти воду, для того, щоб прийняти ванну, вже відійшла в минуле, бо є постачання гарячої води. Але, на жаль, інколи буває так, що трапляються, з певних причин, порушення цих процесів. Також, наприклад у сільській місцевості, про свій комфорт, у вигляді гарячої води, необхідно думати самотужки.

Найбільш правильним рішенням буде купити прилад, який грітиме воду.

Водонагрівачі бувають:

  • газові колонки;
  • бойлери.

Газові колонки — прилад, функціональні переваги якого перевірені роками. Принцип його дії досить простий: вода, потрапляючи у теплообмінник із міді, нагрівається теплом (до речі, дуже швидко), яке отримується від спалювання природного газу. Колонка є зручною у повсякденному використанні, аде інколи не доступно тем де немає газу.

Водонагрівачі, які працюють від електрики поділяються на накопичувальні та проточні. Проточні дозволяють не хвилюватися про кількість води взагалі, тепла вода буде завжди.

Який бойлер краще обрати

Бойлери належать до накопичувальних водонагрівачів. Ці пристрої можуть працювати, як від газу, так і від електрики. Розглянемо переваги та недоліки першого та другого варіанту.

Для встановлення будь-якого газового приладу, звичайно, потрібен газопровід у будинку. Також необхідно забезпечити гарну вентиляцію. Встановлювати цей прилад має виключно спеціаліст. А перед цим, необхідно не тільки купити обладнання, а й зібрати пакет документів та отримати дозвіл на встановлення.

Бойлери електричні легко встановити самотужки. Вони більш безпечні, оскільки зовні не нагріваються. Також не потрібно отримувати жодного дозволу для їх монтажу та використання. Проте газові прилади гріють воду швидше та у більших об’ємах.

Вибір залежить виключно від вас. Проте, ви можете бути певні, що у будь-якому разі, при купівлі водонагрівача ви більше не залишитеся без гарячої води.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Пропонуємо переглянути підприємства

ТзОВ «Укрополь-Тен»

ТзОВ «Укрополь-Тен»

Спільне українсько-польське підприємство «Укрополь-ТЕН» спеціалізується на успішному виготовленні електронагрівачів трубчастих (ТЕН).

Фірмовий магазин “А-ГЛОБАЛ”

Фірмовий магазин “А-ГЛОБАЛ”

Співпраця з нами — це швидко, надійно і якісно! В особі директора Олександра Козлова Ви знайдете гідного і надійного партнера.

Газове обладнання, опалення – “ГАЗ-ТАК”

Газове обладнання, опалення – “ГАЗ-ТАК”

Магазин «ГАЗ-ТАК» спеціалізується на продажі газового обладнання та систем опалення

ППФ “Ретра ЗМ”

ППФ “Ретра ЗМ”

Фірма "Ретра" пропонує нову, унікальну послугу на ринку України — газоплазмову різку металу.

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: