date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time17.02.2020

Маленьким українцям з інвалідністю готують “рятівне коло” у навчанні, деталі

Маленьким українцям з інвалідністю готують “рятівне коло” у навчанні, деталі

Міністерство соціальної політики разом з Міністерством освіти і науки починає апробацію інституту супроводу для дітей з інвалідністю під час інклюзивного навчання.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

 З 17 лютого по 17 червня 2020 Міністерство освіти і науки України і Міністерство соціальної політики тестують проєкт Державного стандарту супроводу під час інклюзивного навчання. Після завершення випробувального терміну, усю отриману практично інформацію зберуть разом, проаналізують та підготують загальні положення проєкту, який розповсюджуватиметься на всій території України. Із завтрашнього дня програму протестують лише 19 навчальних закладів, проте вони розташовані по всій Україні і мають різну спеціалізацію.

інклюзивна освіта
інклюзивна освіта

Для того, щоб отримати соціальний супровід дитини з інвалідністю, батьки чи опікуни мусять звернутись до Інклюзивно-ресурсного центру, пройти перевірку та подати заявку на ім’я керівника обраного закладу освіти. 

Соціальний супровід для дитини з інвалідністю означає можливість весь час мати поруч кваліфікованого спеціаліста, який здатен допомогти дитині соціалізуватись з однолітками, виконати поставлене завдання чи опанувати певні емоції. Функція такого супроводу – безкоштовна, держава мусить гарантувати кожній дитині із інвалідністю такого “помічника”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: