date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time22.10.2019

Маршрутникам світять чималі штрафи за відмову возити пільговиків: скільки доведеться викласти водіям

Маршрутникам світять чималі штрафи за відмову возити пільговиків: скільки доведеться викласти водіям

Штрафи за відмову перевозити пільговиків відтепер в Україні стали вищими більш ніж в шість разів. Відповідний закон набув чинності, документ спрямований на відновлення соціальної справедливості та зниження напруги в суспільстві.

Закон “Про внесення зміни до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян” набув чинності 20 жовтня.

В Україні зросли штрафи за відмову перевозити пільговиків

Документом передбачений штраф на водіїв транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, які становлять 850 гривень, за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян.

Раніше штраф накладався у розмірі 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 136 грн, на сьогодні зростання склало 6,5 рази.

В Україні зросли штрафи за відмову перевозити пільговиків

Закон прийнято з метою зменшення випадків безпідставної відмови в пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги в суспільстві.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: