date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time5.07.2023

На що потрібно звернути увагу перед орендою будинку

На що потрібно звернути увагу перед орендою будинку

Підписання договору оренди нового будинку чи квартири може бути захопливим моментом для всіх. З усім тим, важливо не поспішати і не дозволити цьому хвилюванню взяти гору над вами.

Орендуючи будинок чи квартиру є багато речей, які ви можете не помітити на перший погляд. Ось чому так важливо ретельно перевірити нерухомість, перш ніж погоджуватись на її оренду.

Ось 6 речей, на які варто звернути увагу при оренді будинку чи квартири:

  1. Підлога, килими, стіни та стелі;
  2. Тиск води та водопровід;
  3. Техніка;
  4. Мобільний зв’язок і Інтернет;
  5. Шкідники;
  6. Умови оренди.

Ви можете прочитати більше про кожну з них нижче, щоб отримати більше інформації по кожному пункту.

Підлога, килими, стіни та стелі

Входячи в новий будинок або квартиру, перше, що ви зазвичай помічаєте, — це підлогу, килими, стіни і стелі.

Сфотографуйте пошкодження та надішліть їх електронною поштою, або любим іншим зручним для вас способом своєму орендодавцю. Це стане датованим і записаним доказом для вас обох. Якщо ви цього не зробите, є велика ймовірність, що з вас стягнуть плату за цю шкоду, і ваша застава відповідно зменшиться. Якщо ви не можете довести, що пошкодження було до того, як ви в’їхали, ви, швидше за все, нестимете відповідальність за усунення.

Тиск води та водопровід

Ці деталі зазвичай залишаються непоміченими при початковому огляді нового будинку або квартири. Немає нічого гіршого, ніж нестабільний тиск води. І нікому не сподобається душ, у якому не працює злив, або унітаз, який погано змиває.

Обов’язково відкрийте всі крани і злийте в туалеті, щоб переконатися, що немає проблем. Проконсультуйтеся з орендодавцем, щоб дізнатися, чи можна зробити щось, щоб вирішити всі проблеми, перш ніж в’їжджати.

Шкідники

Часто шкідники, такі як мурахи, таргани та гризуни, потрапляють в помешкання. Їх наявність це антисанітарно і просто огидно з усякого погляду.

Побутова техніка

Як і у випадку з душем, туалетом та раковиною у ванній кімнаті, у вас може не запалитись газова плита, увімкнутися духовка або не тримати температуру холодильник. Ви будете використовувати їх майже щодня, тому важливо протестувати ці прилади та переконатися, що вони працюють.

Зовнішній вигляд може бути оманливим, коли справа доходить до побутової техніки на кухні. Навіть якщо ви не бачите жодних фізичних ушкоджень, це не обов’язково означає, що все у робочому стані. Якщо побутові прилади не працюють, вам необхідно домовитися з орендодавцем про подальші дії та визначити, хто нестиме відповідальність за ремонт.

Мобільний зв’язок і інтернет

Якщо в квартирі поганий мобільний і інтернет зв’язок, це серйозна проблема. Переконайтеся, що зв’язок відповідає вашим стандартам перед тим, як підписувати договір оренди.

Договір оренди

Рекомендується переглянути і ретельно вивчити умови договору, який ви підписуєте. У договорі оренди міститься вся інформація про вашу угоду та про те, що від вас очікується.

Обговоріть з орендодавцем будь-які проблеми, які можуть виникнути, перш ніж підписувати його.

Ось деякі приклади:

Суборенда. Більшість договорів оренди вимагають згоди орендодавця на суборенду майна.

Ремонт. Знову ж більшість договорів оренди вимагають згоди орендодавця на внесення будь-яких змін в облаштуванні.

Коли вам повернуть заставу. Це буде сума за останній місяць оренди?

Політика продовження оренди. Продовження зазвичай вносить зміни до договору оренди, такі як збільшення орендної і т.д.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: