date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time11.02.2019

Найпоширеніші фобії чоловіків

Найпоширеніші фобії чоловіків

1. Страх неспроможностіПричому неважливо, в якій сфері! Представники сильної статі найбільше бояться бути нездатним на що-небудь. Особливо чоловіки бояться безсилля в статевій сфері. Саме цей страх – одне з найсерйозніших випробувань для чоловіків. Втративши над ним контроль, чоловіки швидко стають нездатними ні на що.
2. Так само чоловіки бояться відмови
З цієї причини вони в більшості випадків не дуже люблять щось змінювати у своєму житті.

3. Страх поразки

Чоловіки ненавидять програвати, завдяки цьому їм доводиться постійно тримати себе в тонусі, але є й зворотня сторона цього страху – повна бездіяльність і нерішучість.

4. Страх бути посміховиськом
З цим страхом пов’язано те, що зрілі чоловіки як правило не дозволяють собі залишатися самими собою – і 40-річний чоловік ніколи не зрозуміє себе 20-річного. На думку чоловіків – смішний дорівнює слабкому.

5. Є у чоловіків ще дві поширені фобії, – страх залежності і страх самотності.
Ці, здавалося б, протилежні крайності спокійно можуть уживатися між собою, перетворюючи чоловіків у справжнє породження пекла, які можуть зраджувати і ревнувати, відштовхувати і благати на колінах. 

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: