date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time15.04.2019

Навчання в Польщі та приємні бонуси

Навчання в Польщі та приємні бонуси

Під час навчання в 10-11 класі, учні та їх батьки задаються одним єдиним питанням – а що робити далі? Навчання в українських ВУЗах зараз не радує своїми перспективами, і хорошою альтернативою є навчання в Польщі.

Навчання в Польщі стає тим самим гарним стимулом у створенні гарного майбутнього.

Чому ж саме Польща? Що такого є в польских ВНЗ?

  1. Вступ до польських ВНЗ не вимагає здачі ЗНО.
  2. Хто не планує залишатися в Польщі і не хоче вчиться польською мовою – для вас є факультети англійською.
  3. Є хороша можливість отримати подвійний диплом (якщо ВНЗ надає таку програму). Наприклад, можна отримати польсько-французький диплом.
  4. Цікаві міжнародні виставки і конференції, в яких можна брати участь безкоштовно.
  5. Цікаві факультативні заняття, спортивні секції, лабораторні заняття та різноманітні гуртки за інтересами.
  6. Отримання європейського диплома.
  7. Університет може допомагати з подальшим працевлаштуванням.
  8. Можливість поїхати навчатися за обміном в інші країни, включаючи США і Великобританію.

Можливість рухатися вперед

Плюси навчання в Польщі можна обговорювати ще довго, але найголовнішою перевагою є те, що університети дають студентам можливість розвиватися. Візьмемо наприклад медицину.

Навчання на медичному факультеті в Польщі – досить дороге задоволення. Але ціна виправдовує себе, вже починаючи з першого курсу. Всі аудиторії та лабораторії обладнані сучасними апаратами та обладнанням. Література і додаткові матеріали є в університетській бібліотеці або ж видається безпосередньо викладачем в зручній формі: в паперовому або електронному варіанті. Студентам надають безкоштовний доступ в різні дослідницькі центри і лабораторії. А участь в конференціях міжнародного масштабу дозволяє знайомитися з розумними в своїй спеціальності людьми.

Звичайно ж, тут високі вимоги. Медицина не терпить помилок, адже вони можуть призвести до поганого результату. Тому до студентів ставляться з особливою ретельністю. Університети не тримають тих, хто прогулює заняття або недостатньо старається. Саме тому польські ВНЗ випускають тільки надійний фахівців.

Простий процес вступу

Вступити до Польщі – не складно. Особливо, якщо у вас є такий друг як UP-STUDY. Компанія має понад 25 офісів в Україні, будучи сертифікованим представником польських ВНЗ в країні. UP-STUDY має всі повноваження приймальної комісії, а також гарантує першочерговий вступ в обраний університет.

Компанія надає безліч програм для вступу до Польщі, а також можливість отримати грант. На сайті ви можете порахувати вартість навчання з програмою UP-STUDY за допомогою спеціального калькулятора.

Якщо ви чекали якогось магічного знака, то ось він! Не зволікайте і обирайте Польщу для навчання!

Джерело: Велика Епоха

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: