date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time29.10.2019

Нові правила розмитнення євроблях: скільки вимагатимуть заплатити за легалізацію авто

Нові правила розмитнення євроблях: скільки вимагатимуть заплатити за легалізацію авто

В Україні для “євробляхерів” можуть прийняти законопроєкт № 2132 з новою формулою розмитнення авто. Формула передбачає, що податок на легалізацію машини на єврономерах буде дорівнювати приблизно 35% від вартості автомобіля. Інформацію поширили представники інтересів “євробляхерів”, яких ознайомили з ходом переговорів у Міністерстві інфраструктури під час круглого столу.

Євробляхи

Цілком імовірно, що нову формулу уряд все ж таки схвалить, і тоді під час розмитнення авто не будуть додавати до податку коефіцієнт віку автомобіля. Така зміна в законодавстві сильно знизить ціну на легалізацію б/в авто.

Самі “євробляхери” уточнили, що передбачувана кінцева сума розмитнення складе 35% від вартості машини, з урахуванням ПДВ. У Мінфіні цю формулу поки що не схвалили і заявили, що не до кінця ясно, скільки грошей буде надходити з розмитнення до бюджету і чи достатньо цих сум.

Втім, “євробляхери” сподіваються, що законопроєкт схвалять, і тоді авто вартістю в 1000 євро можна буде розмитнити за 350 євро.

Євробляхи

Адвокат “євробляхерів” заявив, що поки ще не відомо, хто буде мати право розмитнювати авто за цією формулою. Немає інформації про те, чи можна буде розмитнювати транспортний засіб, який ввезли на територію України до 25 листопада 2018 року (тоді був прийнятий чинний закон про легалізацію машин, – ред.), за цією формулою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: