date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time17.06.2023

Оливкова олія із часником для лікування вушних інфекцій

Оливкова олія із часником для лікування вушних інфекцій

Серед безлічі натуральних засобів для лікування захворювань найчастіше виділяють часник. Його природні протимікробні, противірусні та антибактеріальні властивості допомагають організму боротися з багатьма типами інфекцій, у тому числі і з вушними.

Часник застосовувався як природний засіб від хвороб протягом тисяч років. Є історичні дані про його використання у Стародавній Греції та Римі. Він був одним із інгредієнтів легендарного оцту під назвою «Настоянка злодіїв», який рятував грабіжників від смерті під час бубонної чуми.

Існує близько 5000 опублікованих досліджень, які підтверджують здатність часнику лікувати багато хвороб, від гіпертонії до випадання волосся.

Хоча в наші дні можна знайти багато біодобавок, що містять цей продукт, але найефективнішим засобом як і раніше залишається натуральний, не оброблений, свіжий часник.

Найшвидший та найдієвіший спосіб використання часнику під час хвороби — нарізати його, додати води та випити. Це не дуже смачний засіб, але він працює. Просто подрібніть один зубчик часнику на крихітні шматочки та висипте в невелику склянку води. Випийте воду та проковтніть шматочки часнику, не пережовуючи.

Допомагає часник і під час лікування інфекцій вуха: у цьому випадку готують олійний настій. Часникова оливкова олія є традиційним засобом, який використовується під час вушних інфекцій.

Для лікування вушних захворювань лікарі часто призначають антибіотики, проте із 2004 року Американська академія педіатрії переглянула ефективність цього методу, оскільки чимало інфекцій вуха викликані вірусами, які не піддаються впливу антибіотиків.

Щорічно тисячам дітей без необхідності прописують антибіотики від вушних інфекцій. У довгостроковій перспективі їхнє застосування може викликати побічні ефекти, оскільки прийом антибіотиків погано впливає на корисні бактерії в кишечнику. А через надмірне використання цих препаратів багато типів бактерій виробляють до них стійкість.

Дослідження показали, що організм більшості дітей здатний самостійно боротися з інфекцією вуха протягом перших 24—72 годин без застосування антибіотиків або інших втручань.

Для полегшення болю під час вушної інфекції та прискорення процесу одужання наші бабусі та прабабусі використовували саме часникову олію.

Разом часник і оливкова олія допомагають полегшити біль під час інфекції вуха та прискорюють одужання. Часник є потужним засобом, а оливкова олія призупиняє розвиток хвороби та діє заспокійливо. Її часто застосовують у якості основи для лікувальних мазей і лосьйонів, оскільки вона містить потужні поліфеноли, які зменшують запалення.

Важливо: перш, ніж використовувати будь-який засіб для закапування вух, переконайтеся, що барабанна перетинка не ушкоджена.

Як зробити часникову оливкову олію для лікування захворювань вух

Інгредієнти:

  • 1 зубчик свіжого часнику, дрібно нарізаний;
  • 2 ст. л. високоякісної оливкової або кунжутної олії.

Приготування:

Є два способи приготування цього засобу. Усе залежить від того, скільки часу у вас є та чи хочете ви нагрівати олію.

Найшвидший спосіб полягає в тому, щоб нагріти оливкову олію в невеликій неметалевій ємності на водяній бані та додати часник. Продовжуйте нагрівати на невеликому вогні протягом приблизно 20 хвилин, щоб усі корисні властивості часнику перейшли в олію. Після цього процідіть олію та видаліть часник. Дайте олії охолонути до температури тіла і капніть близько двох крапель у вухо.

Таким способом краще готувати невеликі порції засобу, адже він не може довго зберігатися.

Другий спосіб для тих, хто не хоче нагрівати масло. Подрібнений часник покласти в олію та залишити на 2—3 години за кімнатної температури.

Джерело: Велика Епоха

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: