date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time8.10.2019

Оподаткування цигарок в Україні: табачники підтримали важливий закон, IQOS на черзі

Оподаткування цигарок в Україні: табачники підтримали важливий закон, IQOS на черзі

Асоціація “Виробники тютюнових виробів” підтримала закон №1049, яким вносяться зміни в чинне законодавство в частині оподаткування тютюнових виробів.

Закон покликаний обмежити ціни, за якими виробники можуть реалізовувати тютюнову продукцію оптовим компаніям і за якими оптовики повинні продавати її роздрібним продавцям – 80% і 87% від встановленої максимальної роздрібної ціни відповідно. Порушення цих обмежень карається штрафами: до 200 тис. грн, або 100% вартості проданої продукції.

Метою цього закону є захист економічної конкуренції та створення єдиних правил гри для національних і міжнародних компаній. Саме з цієї причини дані зміни будуть стосуватися всіх виробників і торговців тютюном, а також всіх тютюнових виробів, включаючи новомодні IQOS, Glo та інші пристроями так званої технології електричного нагріву тютюну.

Асоціація закликає народних депутатів підтримати законопроект №1210-1, який зможе врегулювати оподаткування електронних сигарет, зокрема IQOS і Glo, адже сьогодні розмір акцизного податку з однієї пачки так званих стіків для IQOS в 5 разів менше акцизу з однієї пачки традиційних сигарет з фільтром при їх однаковій кількості (20 шт.) та практично однаковою середньої роздрібної вартості – близько 40 грн за пачку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: