date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time14.06.2019

Парламентські вибори 2019 року: українці відповіли, кого хочуть бачити у Раді

Парламентські вибори 2019 року: українці відповіли, кого хочуть бачити у Раді

Президент Володимир Зеленський одразу під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Позачергові вибори народних депутатів заплановані на 21 липня 2019 року. Більшість партій вже продемонструвала списки кандидатів, тому зараз українці вирішують, за кого ж віддадуть свій голос.

Портал Знай.uа провів власне опитування, аби визначити, яка партія зможе подолати бар’єр у 5% та пройти до парламенту. Участь у ньому взяли понад 17 тисяч українців.

Результати опитування показують, що більша частина українців підтримує партію Володимира Зеленського “Слуга народу”. Вона набрала майже таку кількість підтримки, як і сам Зеленський на президентських виборах – 72%.

По 9% та 8% відповідно набирають партії “Європейська Солідарність”, лідером якої є екс-президент Петро Порошенко та партія Святослава Вакарчука “Голос”.

За решту ж партій українці проголосували не так активно і їхні результати коливаються в межах 1-2%.

Зазначимо, що прохідний бар’єр до Верховної Ради можуть подолати партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська Солідарність”, “Батьківщина” та партія “Голос”. Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження групи “Рейтинг” “Моніторинг електоральних настроїв українців (6-9 червня)”, опублікованого 12 червня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: