date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time21.10.2019

Посилки з підробками будуть знищувати: як зміняться правила на українській митниці

Посилки з підробками будуть знищувати: як зміняться правила на українській митниці

Верховна Рада ухвалила законопроєкт у другому читанні, відповідно до якого перелік об’єктів права інтелектуальної власності, захист яких здійснюється при переміщенні товарів через митницю, буде розширено. У пояснювальній записці до законопроєкту уточнили, що мета цього документа – зробити більш європейським українське законодавство.

Митниця

Згідно з цим законопроєктом, якщо співробітники митної служби будуть вважати вміст посилки контрафактом, то вона відразу може підлягати знищенню без з’ясування обставин.

Якщо предмети митниця знищить, то власнику не потрібно буде платити штраф, який передбачений ст. 476 Митного кодексу (штраф та конфіскація товару).

Розробники законопроєкту пояснили, що це правило не поширюється на предмети, які громадяни везуть особисто. Тобто, закон працює тільки в сторону посилок, та й то не всіх. Під дію закону можуть потрапити невеликі (кількість не більше трьох, вага брутто не більше двох кг) партії предметів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: