date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time8.10.2019

Ринок землі в Україні: Мілованов розповів, як зміниться ціна за гектар

Ринок землі в Україні: Мілованов розповів, як зміниться ціна за гектар

Земельна реформа призведе до збільшення вартості землі в Україні і в результаті цього люди стануть багатшими. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов в пості Facebook.

“Що пропонується в реформі про землі? Надати можливість власникам землі нарешті розпоряджатися своєю власністю. В результаті ціна на землю збільшиться, і люди стануть багатшими”, – зазначив міністр.

Згідно з останніми даними, в країні налічується близько семи мільйонів власників земельних паїв. Основна частина паїв здаються в оренду на тимчасове користування іншим. Загалом земельний фонд України налічує 60,3 млн. га.

Нещодавно президент Володимир Зеленський заявив про скасування мораторію на продаж землі і відкриття відповідного ринку в Україні. В уряді розраховують, що в перший рік після запуску ринку ВВП отримає додаткові 2% зростання. Про це повідомляє НВ.

“Купувати або продавати землю зможуть тільки українські громадяни й українські компанії. Розмови про китайців, арабів чи про інопланетян, які вивезуть нашу землю вагонами, – це маячня”, – зауважив Зеленський.

Джерело: “Знай”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: