date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time16.11.2021

У Зеленського пояснили, хто отримає тисячу гривень за вакцинацію

У Зеленського пояснили, хто отримає тисячу гривень за вакцинацію

Тисяча Зеленського” – це не готівка, а сертифікат для “культурного і спортивного розвитку українців”.

Тисячу гривень, яку пообіцяв щепленим українцям Володимир Зеленський, отримають усі громадяни, які пройшли повний курс імунізації. Навіть незалежно від того, коли їм зробили щеплення. Про це повідомив речник глави держави Сергій Никифоров.

Водночас він відзначив, що “тисяча за вакцинацію” – це масштабна (на кілька мільярдів гривень) програма підтримки бізнесу.

“Просто гроші віддають опосередковано через споживачів. Таким чином влада, по-перше, демонструє подяку людям, які вирішили вакцинуватися, і заохочує тих, хто ще вагається, а по-друге, допомагає саме тим підприємцям, які найбільше постраждали від карантинних обмежень”, – пояснив Никифоров.

Він додав, що влада ще опрацьовує сам механізм виділення грошей.

“Але вже зараз можна сказати, що це не готівка. Це буде певний ваучер, чи сертифікат, чи депозит – називайте як хочете – на перелік товарів і послуг”, – додав представник Офісу президента.

Список послуг, через які можна буде “розготівкувати” сертифікат, оприлюднять найближчим часом. Хоча вже зараз відомо, що перелік містить “культуру, подорожі і спорт”.

“Тому також є третій плюс від програми – заохочення культурного і спортивного розвитку українців”, – наголосив прес-секретар Зеленського.

Він також відзначив, що сертифікатом також зможуть скористатися ті вакциновані громадяни, які не зареєстровані в додатку держпослуг Дія.

Як повідомлялося раніше, деякі народні депутати розкритикували цю ініціативу Президента.

Нагадаємо, на сьогодні в Україні дві дози отримали 8,8 млн осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: