date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time15.03.2020

Україна закрилася на карантин – як зміниться робота транспорту, банків і поштових відділень

Україна закрилася на карантин – як зміниться робота транспорту, банків і поштових відділень

Варто нагадати нашим читачам, що Кабінет міністрів України через пандемію коронавірусу у світі з 12 березня 2020 року ввів в країні загальнонаціональний карантин, який триватиме до 3 квітня.

Про це стало відомо завдяки повідомленню українських ЗМІ.

коронавірусний карантин, фото: EPA-EFE/Mykola Tys
коронавірусний карантин, фото: EPA-EFE/Mykola Tys

Що передбачає карантин:

-закриття навчальних закладів;

-заборона масових зібрань більше 200 людей (це стосується і спортивних заходів, які можуть відбуватися без глядачів, і культурних заходів);

-повне закриття авіа-, авто- та залізничного сполучення з закордоном;

-заборона на в’їзд іноземцям.

В першу чергу карантин було введено у всіх навчальних закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічного), професійного предвысшего, вищої, післядипломної освіти. Проте терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідемічної ситуації в Україні.

“Укрзалізниця” заявила, що міжнародне пасажирське залізничне сполучення припиняється з 00:00 годин 17 березня на період карантину. Внутрішнє залізничне пасажирське сполучення зараз здійснюється в штатному режимі згідно з графіком. Міжнародні залізничні вантажні перевезення, згідно з рішенням уряду, також тривають.

Коронавірус в Україні, фото: Інформатор
Коронавірус в Україні, фото: Інформатор

Що кажуть у Нацбанку

“На час карантину банківська система працюватиме в звичайному режимі. Банки сьогодні досить стійкі, є високоліквідними і капіталізовані. Вони продовжують безперебійно обслуговувати клієнтів”, – сказали в Нацбанку.

“Укрпошта” також запевнила, що карантин жодним чином не відіб’ється на доставці виплат та інших посилок. Держпідприємство прийматиме і відправлятиме посилки по Україні та за кордон, а також доставляти пенсії та переклади. А пенсіонери, яким в період епідемії краще утриматися від відвідування громадських місць, зможуть отримати пенсії з доставкою додому, а також матимуть можливість оплатити комунальні послуги не виходячи з дому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: