date_range

Дата  Время

access_time26.04.2021

Українці спалять на плиті благенькі пенсії та зарплати: скільки здеруть за газ з 1 травня

Українці спалять на плиті благенькі пенсії та зарплати: скільки здеруть за газ з 1 травня

Постачальники опублікували свої тарифи на газ. Тепер ціновий діапазон коливається від 7,88 до 13,5 грн за кубометр.

Про це повідомляється на сайті «Газотека». Так, стало відомо, що газопостачальні компанії пропонують населенню України з 1 травня 2021 року по 30 Квітня 2022 року купувати блакитне паливо за ціною від 7,88 до 13,5 грн за кубометр.

Тарифи на газ, скріншот: YouTube
Тарифи на газ, скріншот: YouTube

Зазначимо, що найменшу ціну своїм споживачам запропонувала «Евода Трейд» – 7,88 грн за куб. м, далі йде компанія «Уманьгаззбут» – 7,89 грн за куб. м, газопостачальна компанія «Нафтогаз України» – 7,96 грн за куб. м. і «Волиньелектросбут» – 7,98 грн за куб. м.

Фіксовані річні ціни інших постачальників газу, які обслуговують більшу частину населення України, становлять 7,99 грн за куб. м. ще дев’ятнадцять постачальників газу запропонували своїм клієнтам фіксовані на рік тарифи в розмірі від 8,2 грн за куб. м до 12,9 грн за куб. м.

Найвищими тарифи на газ у розмірі 13,5 грн за куб.м будуть для споживачів компаній «Херсонська обласна ЕК», «Житомирська обласна ЕК» та «Чернівецька обласна ЕК».

Варто нагадати, що 7 квітня НКРЕКП, остаточно затвердила постанову, що регулює умови річного контракту на постачання газу для населення, який за замовчуванням отримають всі споживачі з 1 травня 2021 року.

Таким чином, Нацкомісія зобов’язала всі газопостачальні компанії до 25 квітня опублікувати на своїх сайтах ціни на газ для споживачів, які будуть діяти з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: