date_range

Дата  Время

access_time10.03.2020

Українці зможуть самі перевіряти себе на коронавірус – скільки будуть коштувати тест-системи в аптеках

Українці зможуть самі перевіряти себе на коронавірус – скільки будуть коштувати тест-системи в аптеках

Вже скоро українці зможуть купити тест-системи для визначення коронавіруса, якщо аптеки будуть замовляти собі ці тести з-за кордону. Поки ці тест-системи привозять в Україну з Копенгагена для лікарень. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. Він також повідомив, скільки будуть коштувати такі тести, якщо їх завезуть в українські аптеки.

Так, за словами Ляшка, зараз в Україну везуть додаткові 50 тест-систем з Копенгагена, які зможуть зробити 100 аналізів на коронавірус. В аптеки ця партія не потрапить, але вони зможу купувати їх самостійно. Приблизна вартість таких тестів складе 300-350 гривень. “Якщо з’являться – то зможуть. Зараз не зможуть. Вартість швидких тестів – близько 350 гривень”, – відповів Ляшко на питання, чи зможуть українці вдома перевірити у себе наявність коронавіруса.

Віктор Ляшко також повідомив, що на цьому тижні коронавірусні тести будуть спрямовані в обласні лікарні. Адже зараз аналізи на коронавірус проводять тільки в київських лабораторіях. Спочатку тест-системи направлять в Дніпропетровську і Одеську області, пріоритетними залишаються Закарпатська, Львівська та Чернівецька області.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: