date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time15.09.2021

В Україні пенсіонерам почнуть доплачувати по 300 гривень

В Україні пенсіонерам почнуть доплачувати по 300 гривень

Щомісячні доплати починаються з осені наступного року. Гроші отримають громадяни у віці 70-75 років, які отримують пенсію менше, ніж середня зарплата.

В Україні з 1 жовтня 2022 року пенсіонери почнуть щомісяця отримувати до 300 гривень. Відповідне рішення уряд підтримав під час засідання в середу, 15 вересня. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Доплати отримають ті категорії громадян у віці 70-75 років, пенсія яких менша за розмір середньої заробітної плати 2020 року.

“Більш того, з березня 2023 року відбуватиметься щорічна індексація таких доплат”, – зазначив прем’єр у Telegram.

Глава уряду додав, що вже з жовтня 2021 року пенсіонери у віці 75-80 років почнуть отримувати доплати до 400 гривень.

Раніше Денис Шмигаль назвав єдиний спосіб “гідних пенсій”. Без накопичувальної пенсійної системи українцям не варто розраховувати на “гідне” забезпечення в старості, вважає він.

До цього міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що поколінню українців у віці 40 років не варто розраховувати на пенсію. Кількість працюючих в Україні постійно скорочується, а пенсіонерів – зростає. Єдиний вихід – накопичувальні пенсії.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: