date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time10.04.2022

В Україні почали встановлювати дорожні знаки, демонтовані на початку війни

В Україні почали встановлювати дорожні знаки, демонтовані на початку війни

По всій Україні і на звільнених від окупантів територіях поступово почали встановлювати дорожні та вказівні знаки, таблички з назвами населених пунктів, які були демонтовані на початку війни.

Про це перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив в ефірі інформаційного телемарафону.

За його словами, території та міста, в яких тривали бойові дії, після деокупації повертаються до упорядкованішого життя. Це стосується і безпеки дорожнього руху. На автошляхи повертають дорожні знаки, розмітки, вказівні знаки.

Щодо демонтажу дорожніх знаків та вказівників населених пунктів у тих місцях, де не було загрози бойових дій, зокрема на заході країни, Білошицький пояснив, що це було зроблено в рамках заходів з підготовки до оборони.

“Воєнний стан було оголошено по всій Україні. Всі регіони, навіть ті, де не велися активні бойові дії готувалися до оборони, і для цього вживалися певні заходи”, – сказав Білошицький.

Також він зазначив, що необхідні у визначений час блокпости та укріплення там, де наразі не потрібно, знімаються, але з урахуванням готовності розгорнути їх у будь-який момент.

Перший заступник керівника патрульної поліції розповів про повернення стандартних дорожних знаків

Як повідомляв УНІАН, на початку війни по всій Україні демонтували дорожні знаки. В першу чергу демонтували вказівні знаки та назви населених пунктів, щоб ворог не міг зорієнтуватись на місцевості.

Україні починають відновлювати дорожні знаки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: