date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time24.11.2021

В Україні змінили порядок проведення ЗНО

В Україні змінили порядок проведення ЗНО

Визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО.

Кабінет Міністрів затвердив зміни до загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Вони стосуються проведення ЗНО в умовах карантину, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки в середу, 24 листопада.

“Внесення змін до Порядку дозволить актуалізувати цей документ, відповідати його новим реаліям проведення іспитів, у тому числі і в умовах карантину з використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО”, – йдеться в повідомленні.

Порядок визначає основи підготовки і проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти і контролю за відповідністю результатів навчання державним вимогам.

Раніше в листопаді Міносвіти оприлюднило графік зовнішнього незалежного оцінювання на 2022 рік. Відповідно до нього, реєстрація на ЗНО почнеться 1 лютого і триватиме до 9 березня. Основна сесія ЗНО-2022 триватиме з 23 травня до 17 червня.

Джерело: Корреспондент.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: