Як не набрати вагу
Люди, які прагнуть схуднути, час від часу стикаються з усілякими спокусами і форс-мажорами, що надовго викидають їх на узбіччя дороги до стрункості.
Результат цілого тижня на морквині і зеленому чаї легко перекреслить щільний обід з улюблених, але, на жаль, калорійних страв, пізня вечеря або святкове застілля. І все доведеться починати з початку.
Навіть люди, у яких здоровий спосіб життя і правильне харчування давно увійшли в звичку, змушені постійно контролювати свою вагу.
На щастя, існують деякі хитрощі, завдяки яким можна довше відчувати ситість, стабільно втрачати зайві кілограми і при цьому не мучити себе жорсткими обмеженнями. Вони дуже виручають – але важливо дотримуватися їх постійно, а не від випадку до випадку.
Цей спосіб відомий практично всім хто худне. Пийте більше води протягом дня, а за 15-20 хвилин до сніданку випивайте склянку теплої води (можна з медом). Це корисно для роботи організму і притуплює голод, під який часто маскується банальна жадоба.
Овочеві страви та крупи можна запивати кефіром – з ним ви з’їсте в два рази менше, ніж без нього. Крім того, він дуже корисний для роботи шлунка. А от чай, кава та інші напої, як ми пам’ятаємо, пити рекомендується не раніше, ніж через півгодини після прийому їжі.
Якщо вже дуже хочеться зжерти щось калорійне, з’їжте це до полудня. Доведено: страва, з’їдена в першій половині дня, зашкодить фігурі куди менше, ніж післяполуденна. Мабуть, справа в залежності обміну речовин від часу доби. Але не захоплюйтеся, звичайно.
Їжте кожні кілька годин невеликими порціями, причому намагайтеся стежити за поєднанням продуктів. Наприклад, поєднувати картоплю з м’ясом категорично не рекомендується. А ось (печена) картопля з овочами вже набагато корисніше.
Не їжте хоча б за 4 години до сну. Це непорушне правило. Результат помітний, навіть якщо дотримуєшся цього правила лише кілька днів. Якщо ж голод зрадницьки підкрався до вас після дозволеного часу, можна випити трохи води або чашку кефіру.
Не варто тільки заїдати своє горе яблуком, особливо кислим. Бурчання і неприємні відчуття в шлунку вам будуть забезпечені – та й голод воно не вгамує. Кращий варіант – кефір або нежирний питний йогурт.
Якщо сталося посеред вашої дієти якесь свято, пам’ятайте: келих-другий сухого червоного вина або світлого пива ви можете собі дозволити без особливого збитку для фігури, але за умови, що ви не станете заїдати алкоголь калорійними закусками типу бутербродів, чіпсів і горішків . Товстіють не стільки від алкоголю, скільки від супутніх йому закусок.
І, нарешті – більше руху. Це не обов’язково має бути активний спорт чи фітнес – гуляйте, ходіть пішки, танцюйте, робіть зарядку. Малорухливий спосіб життя – один з головних ворогів стрункої фігури.
Всі ці методи настільки прості і очевидні, що багато хто не надає їм належного значення. І дарма. Увійшовши в звичку, вони стануть вірними помічниками в досягненні (і збереженні) бажаної ваги.
Поєднавши систему харчування і ці нехитрі підказки, ви поступово позбудетеся від кілограмів, що приховують від світу вашу бездоганну фігуру.
Читати також:
Чай від застуди: прості рецепти
access_time30.09.2024Як перевірити пральну машину під час покупки та після доставки
access_time29.09.2024Як вибрати сонцезахисні окуляри?
access_time28.09.2024
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: