date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time21.01.2021

Як перевірити якість прального порошку

Як перевірити якість прального порошку

Пральних порошків сьогодні сила-силенна, за однією ціною можна знайти десяток різних марок.

Не завжди вгадаєш з якістю: одні просто не можуть відіпрати плями, після інших – світла білизна стає сірою… Можна довго мучитися, вибираючи порошок, якщо не знати один цікавий секрет:

Щоби перевірити якість прального порошку, потрібно розвести трохи порошку в склянці води і покласти в нього шматочок білка курячого яйця, звареного круто. Якщо за добу білок залишається неушкодженим – цей порошок поганий. Білок пом’якшав і почав трохи розчинятися – таким порошком можна прати темні речі, та само одяг з легким забрудненням. Ну а якщо ж білок розчинився повністю, то сміливо використовуйте порошок для прання білих і дуже сильно забруднених речей!

Можна перевірити іншим способом:

Беремо 2 склянки, наповнених до половини водою, додаємо в один стакан трохи порошку з сумнівною упаковки, у другій – перевірений, додаємо по 3 краплі медичної зеленки, збовтуємо і спостерігаємо за кольором води у склянках.
У склянці, де хороший порошок, зеленка знебарвиться, а в склянці з підробленим порошком – колір зеленки залишиться без зміни.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: