date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time2.04.2019

Як правильно вибирати обручку

Як правильно вибирати обручку

Протягом століть обручка є символом чистої любові і безмежної вірності. Правда в більшості країн, що не сповідають православ’я, обручку носиться на безіменному пальці лівої руки. Взяти навіть ту ж католицьку релігію. Хоча витоки звичаю вдягати обручку саме на безіменний палець лівої руки варто шукати у давніх римлян. Саме вони вважали, що в безіменному пальці лівої руки є “артерія кохання”, яка тягнеться прямо до серця. Тоді ж з’явився звичай, згідно з яким обручки купував тільки наречений. Зараз же найчастіше закохані разом ходять і вибирають собі весільні кільця. Це допомагає уникнути в подальшому розбіжностей і вибрати те, що буде подобатися двом, а не комусь одному. 

Приходячи в магазин вибирати кільця, ми можемо зіткнутися з величезним асортиментом. Причому, чим крупніше ювелірний магазин ми виберемо, тим більше будуть розбігатися очі. Якщо ж і зовсім замовляти кільця через інтернет, то можна заплутатися у виборі. Ресурсів, що дозволяють здійснити таку покупку досить багато. Ну а тепер поговоримо про параметри, на які варто звернути увагу: 

1. Ціна 
Подумайте заздалегідь про те, за скільки хочете купити колечко. Однак пам’ятайте, що ця та річ, яка повинна прослужити вам досить довго, а значить повинна бути досить привабливою. Кільце має подобатися день-два, а бути привабливим і через довгі роки. Тому варто витратитися. Хоча і купувати найдорожче кільце теж не варто. Все має бути в міру. 

2. Не вибирайте похапцем 
Подивіться на кільце сьогодні, завтра, післязавтра. Так ви зможете вирішити – підходить воно вам чи ні. Те, що подобалося вам вчора, може раптово втратити свою актуальність сьогодні. 

3. Подивіться на свою комплекцію 
Від фігури залежить і вибір кільця, як би дивно це не прозвучало. Але вже доведено не одним поколінням, що дівчатам з худими і довгими пальцями куди краще підходять колечка тоненькі й витончені, а людям в тілі добре підходять кільця з великою кількістю каменів таких, як сапфір, перли, діаманти. 

4. Метал 
Подумайте, який метал краще розкриває вас. Так, ті люди, які люблять срібло, повинні звернути увагу на колечко з білого золота. Воно буде добре виглядати серед вже наявного срібла і не буде помітним. Найдорожчим металом вважається платина. А самим класичним – червоне золото. 

5. Дизайн 
Що вам більше подобається? Пару маленьких камінчиків або один але великий? Рифлена поверхня або рівна, а, можливо, ви хочете висікти щось на кільці, наприклад дату весілля або фразу, яка буде щось символізувати для вас. 

6. Проба 
Зверніть увагу на пробу. Вона показує процентний вмісту металу. Чим вище проба (найвища 985), тим краще буде сплав.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: