date_range

Дата  Время

access_time23.04.2020

Як вплине додаткова тисяча гривень допомоги на субсидію — у Кабміні прийняли рішення

Як вплине додаткова тисяча гривень допомоги на субсидію — у Кабміні прийняли рішення

У Кабінеті Міністрів України пояснили, як вплине виплата одноразової соціальної допомоги розміром в одну тисячу гривень пенсіонерам та отримувачам соцдопомоги при призначенні субсидії. Під час засідання Кабінету Міністрів України 22 квітня заявили, що одноразова виплата однієї тисячі гривень не буде враховуватися в дохід при призначенні житлових субсидій.

З 1 квітня в Україні зміниться сума пенсійних виплат. Додаткову 1 тисячу гривень одноразової грошової допомоги через карантин отримають лише ті, у кого виплати й так є меншими, ніж 5 тисяч гривень. Окрім них, додаткову тисячу у квітні отримають і понад 400 тисяч одержувачів соціальної допомоги: люди з інвалідністю з дитинства, діти з інвалідністю та отримувачі соціальних пенсій.

Українські пенсіонери, скріншот: YouTube
Українські пенсіонери, скріншот: YouTube

Загалом одноразову допомогу в Україні мають отримати більш ніж 10,6 мільйона людей. На це з державного бюджету виділять додатково понад 10 мільярдів гривень. У Кабінеті міністрів України визначили, що одноразова виплата в розмірі 1 тис. грн пенсіонерам та одержувачам соціальної допомоги не буде враховуватися в дохід при призначенні житлових субсидій.

Уряд постановив, що розмір одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19 не включатиметься в розрахунок доходів осіб при призначенні житлових субсидій.

Джерело: “Знай”.

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: